Портфолио Остапенко Світлана з теми : «У математиків існує своя мова – це формули»
Зміст
Назва навчальної теми
У математиків існує своя мова - це формули
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Математика
Вік учнів, клас
12-13 років,7 клас
Стислий опис проекту
Навчальний проект стосується теми «Формули скороченого множення» з курсу алгебри 7 класу(за програмою -12 год) і призначений поглибити знання учнів з цієї теми, розвивати навички проектної дослідницької діяльності. Завдання учнів - дати власну відповідь на ключове запитання: "Чи дійсно формула - це фундамент математики?". Для цього учням пропонується об'єднатися у три групи. Кожна група вибере одне із запитань: "Які історичні коріння математичних формул?", "Чи є місце формулам у повсякденному житті?,"Чим вигідні формули? Як одну з можливих форм представлення результатів проектної діяльності учням пропонується створення багатосторінкового тематичного блогу, де кожна група учнів матиме свою сторінку для демонстрації результатів дослідження. Діяльність учнів в ході виконання проектних робіт спрямована на формування у них знань, вмінь та навичок згідно вимог державних стандартів та чинних навчальних програм, а також на формування у них навичок 21-го століття: творчості, інноваційності, критичного мислення, інформаційної грамотності, комунікативних навичок та навичок співробітництва.
План вивчення теми
Оцінювання
План оцінювання o Модуль 3: Запишіть перший варіант Плану оцінювання та запишіть остаточний варіант методів та інструментів оцінювання навчальних потреб учнів в розділі На початку проекту. o Модуль 8: Запишіть перший варіант Стислого опису оцінювання та опишіть використання Форми оцінювання для учнівської підсумкової роботи. o Модуль 9: Створіть інструмент для оцінювання самоспрямування учнів у навчанні та створіть остаточний варіант Графіку оцінювання та Стислого опису оцінювання.
Діяльність учнів та вчителя
Діяльність учнів та вчителя o Модуль 3: Записати, які дослідження виконують учні при вивченні теми. o Модуль 4: Записати, як здійснюється з’ясування навчальних потреб учнів, що базується на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок. Як вступна презентація допоможе з’ясувати навчальні потреби учнів. o Модуль 5 і 6: Записати, як учні використовуватимуть Інтернет при вивченні теми, виконанні проектів . o Модуль 7: Після створення вчителем прикладу учнівської роботи записати про те, як учні його використовуватимуть в якості прикладу для створенні власних робіт. o Модуль 8: Записати, як відбуватиметься оцінювання учнівських комп’ютерних робіт, їх діяльності в ході виконання проектів. o Модуль 9: Описати, як здійснюватиметься диференціація навчання в ході вивчення теми, формуватиметься і оцінюватиметься самоспрямованість учнів у навчанні та відслідковується їх прогрес у навчанні. o Модуль 10: Описати, як здійснюватиметься фасилітація навчального процесу, які будуть учням надані інструкції та вказівки для допомоги їх навчанню.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Остапенко Світлана Василівна
Фах, навчальний предмет
Вчитель математики
Навчальний заклад
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 128
Місто\село, район, область
м. Кривий Ріг, Довгинцівський район
Контактні дані
(564) 91-47-47
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
13.01.2014-25.01.2014
Місце проведення тренінгу
Криворізький Науково-технічний металургійний ліцей №81