План відкритого уроку у 3-му класі

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Тема: Скоро канікули!

Мета: Повторити пори року та назви місяців, ознайомити учнів з новими лексичними одиницями теми «Summer holidays», навчитися розповідати, що люди роблять влітку, активізувати вивчений граматичний матеріал (Future Simple); розвивати навички монологічного мовлення, читання та аудіювання; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань, показати зв’язок навчального матеріалу із життям. Обладнання: тематичні малюнки «Holidays activity», картки з граматичними вправами, кроссворд, підручник,друкований зошит

Хід уроку I.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО СПІЛКУВАННЯ

1.Початок уроку. Бесіда з учнями. Організація класу.

Teacher: Good morning pupils! How are you? I’m glad to see you!

Учні відповідають на поставлені запитання та займають свої місця.

2.Повідомлення цілей уроку

T.: Today we are going to start learning a new theme “Summer holidays”. We’ll do a lot of interesting exercises, read a text, solve crossword and so one. But first of all let’s check your homework.

3.Перевірка домашнього завдання T.: You had to revise all the seasons and names of the months. I want you to solve this rebus and check your knowledge.

Діти виходять по черзі до дошки, на якій зображений ребус, та серед різноманітних літер знаходять усі назви місяців і самостійно записують їх у табличку відповідну до назви пори року.

WINTER SPRING SUMMER AUTUMN


SDFGJANUARYPOIHG

MAYQWOAPKIKEJSG

NHOIJTAUGUSTPEOP

IEOIGINOVEMBERUH

APRILDRTFYGHJDXC

HJAFIHGFEBRUARYD

SDHKJSEPTEMBERSV

HDSJUNEPOSDFJULY

UIJKOPOTDECEMBER

MARCHASRDTRTIYO

SGEFVOCTOBEREWR

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1.Повторення граматичного матеріалу Учитель нагадує учням утворення речень у простому майбутньому часі та пропонує потренуватися. Діти отримують на листочках передбачення на майбутнє літо, але ці передбачення є неповними. Для їх завершення необхідно дієслово, що стоїть у дужках в інфінітиві, поставити у простий майбутній час.

2. Фізкультхвилинка

Учні разом з вчителем роблять зарядку під пісню «Clap your hands»

3. Подання нового матеріалу

1)Етап говоріння

Учитель задає учням навідні запитання:

-Do you like summer?

-Is it hot or cold?

-What do we have in summer?

-Can we make a snowman in summer?

Після цього учитель показує учням тематичні малюнки з теми «Summer holidays» та промовляє нові вирази. Учні декілька разів повторюють та будують речення. Наприклад: We can swim in summer.

2)Етап читання та аудіювання

Учитель пропонує учням ланцюжком прочитати та перекласти діалог на ст.122 впр.4 Один учень читає, та вибирає з класу ту людину,яка буде перекладати і т.д. Учитель контролює правильність вимови та перекладу.

4.Закріплення матеріалу

Для закріплення теми учні вирішують кросворд на дошці.


1.The weater is… in summer.

2. It is the second autumn month

3.The color of the summer sky

4.We can swim there

5.Children like to … a bike in summer

6. We go there for 2-3 weeks in summer

7. It is the second summer month.

8. We can do it in the sea or in the river

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Підведення підсумків уроку, пояснення дом. завдання

-Do you like our lesson? Was it easy or difficult? Why?

Діти діляться своїми враженнями від уроку.

Домашнє завдання: підготувати розповідь «Why do I like summer?»

Учитель пояснює особливості виконання цього завдання.

2.Виставлення оцінок за урок та прощання

Учитель оголошує оцінки за роботу на уроці та прощається з учнями.

- I was glad to see you, have a nice day! Good bye!