Педрада тренінгу 28.03.2013.Синельникове.Модуль10

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

1 група. Яким чином включати Основні (Ключові, Тематичні та Змістові) запитання у процес навчання та в учнівські проекти?

Керування процесом взаємодії між учнями та вчителем за допомогою запитань – це основа якісного навчання.Поставивши перед дітьми Ключове питання, учням дуже важко на нього відповісти, на допомогу приходять тематичні і змістові запитання. Постановка цікавих, ефективних, добре підібраних запитань залучає учнів до продуктивних дискусій, які призводять до створення цікавих продуктів навчання, що відображають складні процеси мислення та глибинне розуміння змісту навчальної теми.

2 група. Як ви можете створити в своєму класі таке середовище, яке сприятиме постановці учнями відкритих запитань та спонукатиме їх до пошуків відповідей на ці запитання при виконанні проектів?

3 група. Яким чином ви можете сформувати в учнів навички мислення вищих рівнів під час їх роботи над учнівськими проектами? Які типи запитань, підказок та інших допоміжних засобів ви можете використати для того, щоб заохотити учнів мислити глибоко, а не просто шукати шаблонні та вже існуючі типові, стандартні відповіді на запитання?


Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Синельникове, 18 березня - 30 березня 2013