Педрада тренінгу 22.03.2013.Синельникове.Модуль5

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

1 Група. Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?

Для того, щоб мої учні досягли вимог освітніх стандартів і програм потрібно: 1. Ознайомити учнів з цілями Державного стандарту; 2. Провести анкетування; 3. В результаті проведеного анкетування оцінити навички, які учні отримали; 4 Скорегувати роботу учнів, які відхилилися від вимог освітніх стандартів.

На протязі всього проекта я буду контролювати та направляти діяльність учня -постійно консультувати по основним питанням проекту; Кожна мікрогрупа впродовж виконання проекту періодично звітує про просування до цілі; відбувається взаємний обмін інформацією на зборах всієї команди з метою підготовки підсумків роботи.

2 група. Якщо учні самостійно планують свої дії в проектах, визначають напрямки своїх досліджень, то як я маю пересвідчитись, що вони отримують при цьому передбачені програмою знання та вміння?

Після обговорення можемо запропонувати такі дії: 1. Вчитель займає роль тьютера – керівника процесу, який спостерігає за діями учнів і втручається у процес тільки за крайньої необхідності. 2. Бажано на початку проекту створити таблицю «Інформація, яка для мене нова і якою я зможу поділитися після завершення проекту». У цьому випадку учні можуть і самостійно перевірити, що необхідно ще зробити. Для быльш ефективної роботи з таблицею, варто попередньо ознайомити учнів зі стандартом освіти у дещо адаптованій формі, доступній для розуміння школярами. 3. Обрати спосіб одночасного он-лайн обговорення процесу створення проекту. Це допоможе прослідкувати за тим, на якому етапі знаходиться проект, та як просувається його подальший розвиток.

Для перевірки знань та вмінь учнів необхідно складати індивідуальні тестові завдання згідно обраних учнями напрямків.Використовуючи різні методи, періодично тестувати учнів стосовно обраного ними напрямку дослідження. Краще тестів навряд чи що є. Тому тестуємось і проводимо рефлексію

3 група. Як мені забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах?

Щоб забезпечити об'єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах потрібно: 1. Скласти електроннний опитувальник: а.оцінює вчитель; б.оцінює сам себе; в.група оцінює одного. 2.Обрати лідера в групі і дати йому право оцінювати досягнення кожного учня.

Необхідно:

1.ознайомити учнів з критеріями оцінювання;

2.різділити функції в групі;

3.організувати взаємоперевірку.


заповнення бюлетня для оцінювання власного прогресу.

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Синельникове, 18 березня - 30 березня 2013