Педрада Модуль6

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

1 група

Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем. 1. Ризик для психічного та фізичного здоров'я

Депресивні молодіжні течії Дитина може повірити, що шрами – краща прикраса, а суїцид – усього лише спосіб рятування від проблем. Наркотики Інтернет наповнений новинами про “користь” уживання марихуани, рецептами й порадами про виготовлення “зілля”. Сайти знайомств, соціальні мережі, блоги й чати Віртуальне спілкування руйнує здатність до спілкування реального, “убиває” комунікативні навички, які ми мимоволі здобуваємо із самого раннього дитинства. Секти Віртуальний співрозмовник не схопить за руку, але йому цілком під силу “проникнути в свідомість” і вплинути на світогляд. Шляхи вирішення: Програмне забезпечення для блокування небажаної інформації на сайтах: Роз"яснювальна робота серед учнів та батьківськоїгромадскості щодо про цільове використання ресурсів інтернету Укласти "угоду" з учнями про цільове використання інтернету (Кідиба О.В., Мірошкіна Н.В.)

2 група

Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.

Починати навчання безпечній роботі в Інтернеті потрібно з того віку, коли дитина вперше знайомиться з мережею. Тому починають робити це батьки. В період навчання в школі до цього долучається вчитель. Його роль - розяснювальна робота та допомога батькам в організації безпечної роботи дитини вдома. Окрім цього потрібно використовувати спеціальні програми фільтрації небажаного контенту. (Довгаль Л.С., Орел Г.О.)


3 група

Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?

Так, можна. Доцільно це робити перед початком роботи з інтернет-ресурсами. Методом оцінювання знань та вмінь з безпечного використання Інтернету, може бути опитувальник, створений за допомогою інструментів Google. (Чеберко Н.В., Іванова В.М.)