Педрада. Модуль 8. СЗШ № 54-3

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Як допомогти учням успішно адаптуватися та виконати свої проектні завдання.

1 група


Дозволити кожному учню бути лідером; а в групах працювати за схемою "Знаю сам - навчу іншого"; навчити брати відповідальність на себе за виконану роботу; дозволити проводити дослідження та аналізувати їх, не боятися висловлювати власну думку за даною темою; адикватно сприймати критику. Залучення кожного учня до активного пізнавального процесу передбачає перевірку фізичних,інтелектуальних і моральних сил для виявлення проблем і вміння розв'язувати їх спільними зусиллями,здійснюючи при цьому підготовку до виконаня в суспільстві різних соціальних ролей.--Анна Покрищук (обговорення) 12:10, 11 січня 2017 (EET)

2 група

Оскільки успішна реалізація проекту великою мірою залежить від добре налагодженої групової роботи учнів, найдоцільніше формувати кожну групу із сильних середніх і слабких учнів. У різнорідних групах стимулюється творче мислення й відбувається інтенсивним обмін, ідеями. Дати учням достатньо часу для представлення різних точок зору, детального обговорень я проблеми, різнобічного розгляду питання. Потрібно прагнути також, щоб у групах були і хлопці, і дівчата. Склад групи не може бути постійним протягом тривалого часу. Він змінюється залежно від змісту і і характеру навчальних завдань, які необхідно виконати. Група загалом повинна нести відповідальність за досягнення своїх цілей, а кожен член має відповідати чи свою частину роботи. Завдання в груді виконується в такий спосіб, щоб було можливо врахувати й оцінити індивідуальний внесок кожного її члена групи та загалом. --Олена Ісайко (обговорення) 10:23, 10 січня 2017 (EET)

3 група

Перегляньте вікі-сторінки інших груп, ознайомтеся з їх ідеями щодо вирішення запропонованих проблем. Ви можете дописати свої ідеї до статей інших груп відповідно до запитань, з якими вони працювали. Давайте учнім вдосталь часу для виконання завдань, дозволяйте їм обговорювати свою торчку зору.--Анна Захарова Віталіївна (обговорення) 10:37, 10 січня 2017 (EET)