Педрада. Модуль 6. 12, 27.11
1 група
Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем. Батьки повинні слідкувати та контролювати сайты, на які заходять діти. Організовувати їх дозвілля.--Manunya902 16:13, 6 грудня 2013 (EET) Треба встановити програми,які блокують доступ до небажаного веб-контакту;вчити дітей беспечній поведінці в віртуальному світі.--Studen13 21:53, 6 грудня 2013 (EET) Перш за все потрібно донести до самого учня всі правила користування інтернетом,і не забувати про постійний контроль батьків. Корж
2 група
Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.
1. Потрібно сформувати в дитини безумовний рефлекс на виконання правил безпечної роботи в Інтернеті 2. Розпочинати навчання безпечній роботі в Інтернеті треба відразу після того, як дитина сіла за компютер та видкрила браузер. 3. Спільну роботу в цьому напрямку повинні вести батьки, старщі брати та сестри, вчителі.--Rostochek2013 16:01, 6 грудня 2013 (EET) Це потрібно робити вдома, в школі,в Інтернет-клубах , як дорослим та і одноліткам між собою .--Studen13 22:19, 6 грудня 2013 (EET)
Починати навчання безпечній роботі в Інтернеті потрібно з того віку, коли дитина вперше знайомиться з мережею. Тому починають робити це батьки. В період навчання в школі до цього долучається вчитель. Його роль - розяснювальна робота та допомога батькам в організації безпечної роботи дитини вдома. Окрім цього потрібно використовувати спеціальні програми фільтрації небажаного контенту.--Eevdokimenko813 18:32, 10 грудня 2013 (EET)
Необхідно ознайомити учнів з різновидами інтернет-ресурсів та правилами безпечного користування ними, щоб унеможливити небезпечні ситуації, які можуть завдати моральної шкоди учню та матеріальної його батькам. Це має зробити вчитель інформатики, класний керівник, залучивши до співпраці батьків, учнівське самоврядування. Також,дуже корисними можуть бути інші ресурси:
- портал Онляндія - безпечна веб-країна;
- тематичні відеоролики (презентації, відеофильми, публицистичні відеопередачі);
- соціальна реклама.
Починати цю роботу треба з того часу, коли дитина отримує доступ до Інтернету.
--Zvrlora 21:15, 11 грудня 2013 (EET)
Організувати роботу по виявленю небезпечних сайтів. Виховувати культуру спілкування на рівні не тільки школи, але й поза школою. Розробити алгоритм роботи дитни в інтернеті.--Yanchic22 21:09, 12 грудня 2013 (EET)
3 група
Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?
Так.Наприклад при підготовці учнів 11 класу до ЗНО.--Hmelevska 16:18, 6 грудня 2013 (EET)