Педрада. Модуль 6. Зеленодольськ 13.01-25.01.2014

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Модуль 6. Педрада Безпечне та відповідальне використання Інтернету 1 група.

Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.

Групи проблем: 1) Проблеми зі здоров’ям а) фізичні (погіршення зору, сутулість, лучовий синдром) б) психологічні (порушення самопочуття, залежність від мережі) 2) Проблеми з навчанням (втрачається здатність читати та слухати інших)

2 група. Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді. Потрібно познайомити учнів з різновидами інтернет-ресурсів та правилами безпечного користування ними, щоб унеможливити небезпечні ситуації, які можуть завдати моральної шкоди учню та матеріальної його батькам. Це має зробити вчитель, залучивши до співпраці батьків, старших учнів та інших вчителів. Починати цю роботу треба з того часу, коли дитина отримує доступ до Інтернету.

3 група. Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?


Варто оцінювати знання з безпечного використання Інтернету,тому що під час контролю знань відбувається краще запам’ятовування інформації, а головне - це здоров’я дитини.