Педрада. Модуль 5. Кривий Ріг, 5.01-17.01 (група 1)

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Педрада. Як забезпечити виконання вимог державних освітніх стандартів та навчальних програм при використанні інноваційних педагогічних технологій

1 підгрупа. Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?

11.01.2018.КривийРіг.Модуль5.Група1.Підгрупа№1

2 підгрупа. Якщо учні самостійно планують свої дії в проектах, визначають напрямки своїх досліджень, то як я маю пересвідчитись, що вони отримують при цьому передбачені програмою знання та вміння?

11.01.2018.КривийРіг.Модуль5.Група1.Підгрупа№2

3 підгрупа. Як мені забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах? 11.01.2018.КривийРіг.Модуль5.Група1.Підгрупа№3

4 підгрупа. Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?

11.01.2018.КривийРіг.Модуль5.Група1.Підгрупа№4


5 підгрупа. Якщо учні самостійно планують свої дії в проектах, визначають напрямки своїх досліджень, то як я маю пересвідчитись, що вони отримують при цьому передбачені програмою знання та вміння?


6 підгрупа. Як мені забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах? 11.01.2018.КривийРіг.Модуль5.Група1.Підгрупа№6

Дайте початок заголовка сторінці 11.01.2018.КривийРіг.Модуль5.Група1.Підгрупа№ Додайте номер підгрупи.

Що потрібно зробити?

Скопіюйте запитання для вашої підгрупи на початок створеної вами нової статті.

Додайте створеній Вікі-статті категорію 10 версія. Для цього в кінці своєї статті на початку рядка впишіть.

Обговоріть малою групою та запишіть свої міркування щодо проблеми, яку визначено у запропонованому вашій групі запитанні. Зробіть записи висновків спочатку на аркуші паперу або в текстовому файлі. Потім подайте ці висновки у вікі-статті, записавши окремо Проблеми, те, що викликає сумніви та ускладнення під час навчання учнів, а також Шляхи вирішення кожної проблеми.