Педрада. Модуль 5.Зеленодольськ 13.01-25.01.2014

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Модуль 5. Педрада

Як забезпечити виконання вимог державних освітніх стандартів та навчальних програм при використанні інноваційних педагогічних технологій?

Группа 1. Виконання вимог державних освітніх стандартів та навчальних програм при використанні інноваційних педагогічних технологій забезпечується за допомогою цілепокладання на кожному етапі роботи над проектом, постановки відповідних завдань та впровадження прогресивних форм оцінювання.

Група 2. Для того, щоб пересвідчитись, що учні отримують передбачені програмою знання та вміння, ми створюємо документи поточного та підсумкового контролю у вигляді тестів, творчих завдань, вправ, логічних ланцюжків тощо.

Група 3. Як мені забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах?

На нашу думку, оцінювати роботу кожного учасника групи не доцільно. У процесі групової роботи, як правило, оцінюється єдиний продукт, створений колективно. При цьому ролі в групі теж розподіляються на добровільних засадах, але з урахуванням необхідності тієї чи іншої діяльності. Для індивідуального оцінювання навчальних досягнень варто застосовувати інші форми роботи.