Педрада.Модуль 6. Тренінг , травень 2012

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

1 група. Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.

Проблеми: - зараз на великій кількості сайтів у вигляді реклам розміщені зображення та інформація яка забороняється для перегляду особам до 18 років. - сайти які не дозволяється переглядати особам до 18 років.

Шляхи вирішення: - встановити на компютерах програми які блокують доступ до пегних сайтів.


2 група. Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.

1. Пошук шляхів вирішення 2. Використання сайтів з неприпустимим змістом Сайт Онляндія, "Функція батьківський контроль", ПЗ, що перешкоджає висвітлення реклами 3. Хто має навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті - вчителі, батьки 4. З якого віку треба розпочинати навчання дітей безпечної роботи в Інтернеті? Як тільки дитина почала цікавитись матеріалами Інтернету


3 група. Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?


Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити? Так варто. Це варто робити під час вивчення теми Інтернет. Учні повинні мати зннання та вміння з безпечного використання Інтернету

4 група. Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.


Якщо ви підключаєте свій комп’ютер до Інтернету, дозволяєте іншим людям користуватися своїм ПК або використовуєте файли спільно з іншими, слід ужити заходів для захисту комп’ютера від потенційної загрози. Чому? Тому, що на комп’ютер можуть вчинити напад комп’ютерні злочинці (іноді їх називають хакерами). Напад може бути безпосередній – зловмисники проникають у комп’ютер через Інтернет і викрадають особисту інформацію – або опосередкований, коли зловмисники створюють шкідливі для комп’ютера програми.