Педрада.Модуль 6. Тренінг Заставна, 17-23 серпня 2012 року

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

1 група

Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем. Проблеми. 1. інтернет - залежність (психологічне) 2. Вплив на здоровя. 3. Небезпека соціальних мереж. 4. Можливість отримання недостовірної інформації. 5. Свідоме порушення авторських прав. Вирішення. 1. Лімітування часу роботи з інтернетом. 2. Працювати з перервою на рухливі вправи. 3. Необхідність встановлення довіри до іншого користувача в мережі. 4. перевірка інформації з інших джерел. 5. Відповідальність за порушення авторських прав.

2 група

Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді. - Проводити у школах семінари для батьків і вчителів на тему "Безпека дітей в інтернеті", а для школярів — інтерактивні уроки з онлайн-безпеки. − Вчителі інформатики та методисти освіти. − Класних керівників, вчителів-предметників та батьків. − Десь з 10 років.

3 група

Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити? Так, варто. Це варто робити під час вивчення теми Інтернет. Учні повинні мати зннання та вміння з безпечного використання Інтернету.