Педрада.Модуль 5. Тренінг Чернівці,11-15 червня 2012 року

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

1 група

Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?

Створення інструкцій та дидактичних матеріалів для роботи над проектом. Коригувати освітню траєкторію, ставлячи відкриті основні запитання з метою дотримання вимог держстандарту. Здійснювати поточне оцінювання.Необхідно заздалегідь спрямувати учнів на той кінцевий продукт, який відповідатиме держстандарту, при цьому цікавий їм.

2 група

Якщо учні самостійно планують свої дії в проектах, визначають напрямки своїх досліджень, то як я маю пересвідчитись, що вони отримують при цьому передбачені програмою знання та вміння?

Щоб бачити проміжні досягнення учнів, ми вважаємо, необхідно: -проводити консультації і на них задавати учням контрольні запитання по темі проекту; -вимагати періодичні звіти про виконану роботу; -виконувати проміжне тестування.

3 група

Як мені забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах?

Для того, щоб забезпечити об'єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах потрібно: - у кожній групі розподілити ролі; - встановити критерії оцінювання для кожної ролі; - повідомити учнів про мінімальну та максимальну оцінку, а також об'єм роботи, що відповідає даній оцінці; - здійснювати контроль за роботою кожної групи та кожного учня зокрема; - надати можливість оцінювати роботу кожного учня учасниками своєї групи та інших груп.