Педрада.Модуль 5.

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

1 група

Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?

таблця ЗХД;

онлайн тестування;

таблиця самооцінювання.

Я буду використовувати онлайн тестування Користувач:Vpovh 66

++++++++++++++++ Користувач:Тетяна Зламанюк Онлайн тестування тенденція ХХІ століття:) ++++++++++++++++++++++

Онлайн тестування +++++ Оксентюк Сергій Миколайович


Користувач:Бенедь Тетяна Я буду використовувати таблицю самооцінювання

+++++++++++++++++ Користувач:Шеметило Григорій Іванович Я віддав би перевагу онлайн тестуванню +++++++++++++++++ Для реалізації різних педагогічних потреб буду використовувати як онлпйн тестування, так і ЗХД-таблиці, таблиці самооцінювання та метод проектів Користувач: Каліш Наталія Миколаївна

2 група

Якщо учні самостійно управляють своїм навчальним процесом, визначають напрямки свого навчання, то як я маю пересвідчитись у тому, що вони отримують при цьому знання та вміння, необхідні для 21 століття?

шляхом тестування,

створення проектів,

виступи з доповідями,

підготовка демонстраційних матеріалів


Користувач:ForsyukVVВикористаємо метод проектів


Користувач:Тетяна Зламанюк Я віддаю перевагу проектам. Оскільки метод проектів – самостійність учнів у пізнавальній діяльності як запорука творчого підходу. Створюючи проекти, учні усвідомлюють особистісну значимість поставлених проблем, узятих із реального життя.

Користувач: daviduk Я також віддаю перевагу проектам. Працюючи над проектом учні можуть самостійно навчатись.


Користувач:Бенедь ТетянаВіддаю перевагу проектам

3 група

Як мені забезпечити об'єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у малих групах при виконанні проектів?

онлайн тестування;

виступи з доповідями;

фронтальне опитування;

контрольна вправа;

експрес опитування;

оцінювання внеску учня в дискусію.


Користувач:Zhumyruk для віддалених шкіл які знаходяться в селах які відрізані від інтернету онлайн тестування відпадає, я віддав би перевагу: виступи з доповідями; фронтальне опитування та оцінювання внеску учня в дискусію.


Повинно бути декілька видів оцінювання: самооцінювання, оцінка групи, оцінка вчителя за кожен етап роботи, система бонусів для заохочення творчої діяльності. Користувач:Vital1970

==

Користувач:Тетяна Зламанюк

Виступ з доповідями має суттєве значення для учня. Підготовка до виступу вимагає багато зусиль, адже учень вчиться аналізувати і робити виснови.

==