Педрада.Модуль5.

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

1 група

Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?

Контроль результатів навчання відбувається на всіх етапах роботи над проектом. Основними засобами контролю є спостереження за діяльністю учнів під час занять, вивчення продуктів досліджень, перевірка знань, умінь та навичок шляхом експрес-контролю, тестового чи програмованого контролю. Головне, щоб усі види контролю носили індивідуальний характер перевірки, були об'єктивними, прозорими.


2 група

Якщо учні самостійно планують свої дії в проектах, визначають напрямки своїх досліджень, то як я маю пересвідчитись, що вони отримують при цьому передбачені програмою знання та вміння?

Створення щоденника досліджень. Анкетування або тестування на певних проміжках роботи, передбачених планом. Обговорення групою запитань або пунктів плану в присутності вчителя. Викладення висновків по певним етапам роботи на учнівському блозі. Консультування вчителя. Створення проміжних звітів. Узгодження з вчителем переліку додаткової літератури.


3 група

Як мені забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах?

Оцінювання роботи учнів у проекті відбувається за спеціально розробленими формами, які одночасно використовуються учнями для самооцінювання та само спрямування власної пошукової діяльності. Самооцінювання та прогрес учнів відбуваються за допомогою спеціальних форм (таблиці З-Х-Д тощо). Для підтримки самостійної роботи учням надаються відповідні інструкції, наприклад, “Інструкція для пошуку інформації у мережі Інтернет”. Оцінювання буде проводитись наступним чином: діяльність учнів у групах – за спеціально розробленими контрольними списками; усне і письмове мовлення – згідно з існуючими критеріями навчальних досягнень учнів; розвиток навичок 21 століття - за спеціальною формою.