Оцінювання портфоліо Савчук С.І.

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

[[

Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Віртуальне спілкування. Чи можливе життя без спілкування? Яке призначення електронної пошти у суспільстві? Чи потрібно нам виконувати правила етикету електронного спілкування? Які ви знаєте переваги електронної пошти? Яку загрозу несе електронне листування? Які є правила етикету електронного спілкування?

Діти створюють публікацію та презентацію, що покращить їх розуміння про віртуальний світ. В ході роботи вчитель проводить оцінювання, заповнення діаграми, а на завершення форму оцінювання. По закінченню над проектом учні зможуть: - представляти результати своєї статті у вигляді вікі-сторінки, блогу, буклету - оцінювати чи критикувати ідеї однолітків у блозі - визначати позитивне та негативне у спілкуванні - усвідомлювати небезпеку спілкування - розуміти культуру спілкування віртуального спілкування.

Вдалі моменти

Цікаво та логічно продумана тематика проекту. Підбір презентації вчителя відповідає нормам сприйняття інформації дітей. Чіткий та конкретний вияв теоретичного матеріалу. За допомогою роботи вчителя Савчук С.І. діти більш детально звернуть увагу на спілкування в Інтернеті.

Ідеї для покращення

Мультимедійну презентацію наділити ще і звуковими ефектами, для більш цікавого сприйняття.

План оцінювання (графік і опис)

Оцінювання учнів буде здійснюватися продовж усієї навчальної теми До початку проекту для оцінювання навчальних потреб учнів я проведу з учнями попереднє опитування, окрім цього учні заповнять в таблиці «ЗХД» перші два стовпчики: Знаємо та Хочемо дізнатися. В ході реалізації проекту за допомогою контрольного списку процесу дослідження учні оцінюють рівень дослідницької роботи. Заповнять схему «перваги електронної пошти над звичайною». Після закінчення проекту учні оцінюють свою презентацію та публікацію, продовжують заповнення таблиці «ЗХД». Проводять підсумкове опитування по темі «Електронна пошта»

Вдалі моменти

Оцінювання підібране відповідно до реалізації теми.

Ідеї для покращення

Я б порадила колезі створити ще взаємооцінювання презентації.

Приклад учнівської роботи

Діти створюють презентацію та публікацію про електронне спілкування. Вході роботи вчитель контролює роботу учнів. Приклади дитячих робіт відповідають вимогам та поставленому завданні вчителя.

Вдалі моменти

Цікава підбірка матеріалу. Чіткі та конкретні навчальні цілі.

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Оскільки "Сходинки до інформатики" не оцінюються, вчитель вдало підібрала метод оцінювання, що сприяє стимулюванню та заохоченню учнів. Вчитель розробила матеріал, у вигляді смайликів,де кожен відповідає за певний етеп роботи.

Вдалі моменти

Цей метод оцінювання є ігровим виявом осмислення роботи.

Допоможні матеріали для фасилітації

Допоміжним матеріаломм для фасилітації вчитель підібрала публікацію. Зміст, структура, та оформлення відповідає особливостям сприйняття дітей.

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Вчитель Савчук С.І. в ході своєї роботи користувалась додатковвими матеріалами, пошуком ресурсів в Інтернеті, на які давала гіперпосилання, а це текстові документи, зразки презентацій до відповідної схеми, малюнки, зображення та ін.

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Вцілому портфоліо цікаве, насичене додатковими матерфалами.

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ

Робота змістовна, легка у використанні та сприйнятті. --Katerina teacher 13:35, 19 жовтня 2012 (EEST) Оцінювання портфоліо Савчук С.І.]]