Оцінювання Рожок Наталії

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

За умови вмілого провадження, інтерактивні методи навчання дозволяють залучити до роботи усіх присутніх на засіданні учнів, сприяють виробленню соціально важливих навиків взаємодії, дискусії, обговорення, обґрунтування власної точки зору. Ефективною в діяльності учнівського самоврядування є проектна діяльність.

Ідеї для покращення

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на відповідях до опитувань «Що таке самоврядування?», «Хто такий лідер», які попередньо записані вчителем для учнів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу дослідження, а також оцінюються їх знання та вміння на проміжних етапах проекту для презентації-захисту представлення результатів учнівських проектів. Учні використовують форму оцінювання лідерських якостей для самооцінювання свого проекту.

Ідеї для покращення

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Учні ефективно співпрацюють як команда, в якій розподілені обов’язки. Всі вміють зробити кожен з елементів презентації. Результат їх роботи відображає вклад кожного учасника команди. Спільна презентація має значно кращий вигляд, ніж якби цю роботу виконував кожен наодинці.

Ідеї для покращення

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

В презентації використані 5 і більше мультимедійних ефектів в збалансованому, привабливому та доступному вигляді. Елементи показують оригінальність роботи. Більшість ефектів сприяють доброму розкриттю теми.

Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Використано:

Інтернет-опитувальники, форми або інші онлайн-ресурси для рефлексії, запитань та встановлення учнями нових навчальних цілей; Презентації з учнівськими роботами та закінченими проектними завданнями для кінцевого перегляду; Підказки та інструкції для проведення підсумкових групових онлайн-обговорень результатів та продуктів проектів; Електронні таблиці та форми для збору й аналізу даних учнівських робіт; Веб-сторінки - вікі чи блоги - для обговорення результатів проектів.

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Учні виконують завдання, що розвивають навички 21 століття в ході проекту, вони отримують конкретні і чіткі інструкції щодо цілеспрямованого їх розвитку

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

У проекті учні ефективно використовують ІКТ для підвищення концептуального розуміння теми та опанування стратегічних знань та навичок, передбачених навчальною програмою.

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ