Обсуждение порфолио проекта "В некотором царстве, в некотором государстве..."

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

План оцінювання (графік і опис)

План вивчення теми чітко показує, як вся діяльність учнів спрямована порівняння героїв казок кримсько-татарського народу з казками інших народів та відповідає вимогам державних освітніх стандартів, навчальних програм та запланованим навчальним цілям.--Закревська Євгенія 17:04, 27 квітня 2012 (EEST)

Приклад учнівської роботи

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Методи та інструменти оцінювання відповідають всім державним освітнім стандартам, програмам та вимірюють рівень досягнення запланованих навчальних цілей, надаючи великого значення вивченню змісту та діагностують деякі навички.--Закревська Євгенія 18:00, 27 квітня 2012 (EEST)

Допоможні матеріали для фасилітації

Інші складові Портфоліо (документи)

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Загальне враження від проекту інтригує, заохочує до власного дослідження згідно цієї тематики. Є перспективи подальшого дослідження (необмеженість в часі). План передбачає використання учнями ретельно продуманих та детальних інструкцій, які дозволяють їм легко впровадити заплановане. План впровадження проектів детально продуманий, чітко описаний. Компоненти цього Портфоліо не зовсім завершені, але є чітко поставлене завдання для учнів, щоб використовувати в навчальному процесі.

Бажаю успіхів у подальшій роботі!!!--Закревська Євгенія 17:04, 27 квітня 2012 (EEST)


Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ