Обговорення користувача:Vatkovskaya

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Доброго дня, шановна Марино Григорівно! Тривалий час спостерігаю за надзвичайно складною роботою, яку розпочала Дніпропетровська область на вікі-сайті, а саме створення бази вікі-сторінок навчальних закладів області. Як я розумію, це навчальні заклади, що працюють за напрямком ІКТ. На жаль, наша стандартна проблема - категоризація, залишається актуальною. Великий плюс - більшість статей категоризовані, мінус - категорія не співвідносна зі змістом статей. Можливо, коректніше було б додати до категорії ТЕО ще й категорії "Навчальні заклади Дніпропетровської області" та "Відповідальні за ІКТ в ... районі(місті)". Ще прохання щодо особистих сторінок користувачів. Більшість ваших учасників, створюючи власну сторінку, розміщають на ній відразу інформацію про навчальний заклад. Це некоректно, особиста сторінка користувача повинна містити інформацію саме про користувача, а про навчальний заклад повинна створюватись окрема сторінка, посилання на яку може бути розміщено на сторінці користувача. Будь ласка, виправте помилки або допоможіть це зробити вашим вчителям та методистам - користувачам нашого сайту. Вся довідкова інформація в правилах роботи на сайті. Завжди рада допомогти при потребі. З повагою, --Admin 20:03, 17 лютого 2011 (UTC)


Доброго дня, шановна Марино Григорівно! У вас творчі вчителі у нових групах, але вони знову роблять ті самі помилки, що і попередні учасники. Про помилки авторам статей повідомлено, а також на сторінках статей додано шаблони-повідомлення. Переконливо прошу Вас уважно знайомити учасників навчання з правилами роботи на сайті та переглядати роботи учасників, допомагати їм виправляти помилки. В противному випадку я буду змушена видаляти статті з помилками (цен стосується і статей Ваших попередніх груп, в статтях яких Ви додали категорію, але не внесли змін у назви статей), адже помилки повторюються систематично і можуть вплинути на роботу сайту в цілому. У випадку питань або виникнення труднощів пишіть на мою сторінку обговорення. З повагою, --Admin 19:44, 28 грудня 2010 (UTC)


Здравствуйте, уважаемая Марина Григорьевна!

У вас новая творческая группа, чудесно и дружно работают все участники. К сожалению, ошибки предыдущих групп повторяются. Некатегоризированные статьи и некорректные общие названия страничек. Некоторым из участников я поместила напоминания про эти ошибки в статьи. Пожалуйста, расскажите слушателям про правила именования статей и направьте их на соответствующий раздел правил работы на нашем сайте. Также хочу отметить, что статья созданная тренерами данной группы Відповідальні за ІКТ тоже некорректна, ведь в ней вы не будете рассказывать или помещать информацию про всех на свете ответственных по ИКТ. Пожалуйста, внесите изменения в название статьи указав, например, область. Надеюсь на плодотворное сотрудничество и взаимопомощь! --Admin 16:24, 30 листопада 2010 (UTC)


Здравствуйте! Очень рады такому активному старту курса ТЕО в Днепропетровске. Но огромная просьба, пожалуйста, проследите, чтоб статьи категоризировались. Иначе наш сайт превратится в склад, где нельзя ничего найти! Учитывая, что на сайте появились новые разделы, которые, возможно, будут полезны посетителям и вашим потенциальным читателям и ценителям, пожалуйста, к категории ТЕО добавляйте категорию "Банк проектов" а также привязывайте проектные статьи к учебному предмету, которому посвящен проект (например, математика, інформатика, початкова школа,...). Если будут возникать вопросы, пишите на страничку обсуждения администратора. С уважением и пожеланиями успешной работы, --Admin 19:46, 16 вересень 2009 (EEST)


Доброго дня! Чому Ви не реагуєте на зауваження щодо категоризації статей, наприклад, статті Вашого проекту "Два в одном"?. Будь ласка, додайте категорію на сторінку. З повагою, --Admin 18:01, 14 грудня 2009 (UTC)