Обговорення користувача:Nataly1967

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Школа! Це – пошук талантів, пробудження думки

Криворізька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 121
Знаходиться за адресою: 50081, м. Кривий Ріг, вулиця Електрозаводська, 5
телефон: 95-26-74
електронна адреса: school_121@mail.ru
Директор школи Парахіна Сусанна Володимирівна.

НАША ШКОЛА - ЦЕ

- сучасний заклад, в якому зберігаються і ефективно застосовуються кращі здобутки вітчизняної та світової педагогіки. Школа взяла собі за мету створити комфортні умови для повноцінного інтелектуального, фізичного і духовного розвитку кожної дитини. Школярі навчаються бути справжніми, гармонійно розвиненими, впевненими у собі людьми.
- висока якість освіти .Інтелектуально та духовно насичене освітнє середовище, яке забезпечує реалізацію пізнавальних, соціальних, культурних та фізичних потреб обдарованих дітей.
- вчителі - професіонали, неординарні особистості, які володіють навчальними та психологічними технологіями виявлення і розвитку обдарованості дитини, її вікових та природних здібностей.
- оригінальна система виховної роботи.
- прекрасне майбутнє випускників: високий рівень базової освіти; поглиблене вивчення фахових предметів; співпраця з вищими навчальними закладами.
- заклад освіти, який відповідно до інтересів, нахилів і здібностей школярів забезпечує реалізацію потреб громадян, суспільства і держави у високоякісній середній освіті та предметно-профільній підготовці.

Герб школи:

Emblema.jpg