Обговорення користувача:Annalukyanova1988

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Зміст

Назва проекту

«Ці легкі часи!!!»

Навчальні цілі

=Знання культури спільноти або спільнот країни, мова якої вивча¬ється, у межах тематики ситуативного спілкування, пов’язаної з такими аспектами: • повсякденне життя • умови життя • міжособистісні стосунки • норми поведінки • соціальні правила поведінки Використання граматичних часів англійської мови. Уміння поставити питання у правильному граматичному часі. Уміння дати відповідь на питання. Уміння підтримувати діалог з використанням граматичних часів.=

7 клас,учні 12 років

Стислий опис проекту

У ході цього проекту учні мають з'ясувати зміст поняття "граматичний час в англійській мові" та особливостей його дотримання. Також, у ході реалізації проекту, учні мають змогу здобути навики грамотного монологічного та діалогічного мовлення, що сприяє розвитку комунікативних здібностей, які є важливим чинником формування особистості дитини. Учні повинні самостійно шукати відповіді на питання проекту, користуючись книжними та електронними ресурсами. По закінченню проекту, діти повинні вільно володіти відповідями на ключові та тематичні питання, а також уміти продемонструвати навики грамотного монологічного та діалогічного спілкування на прикладі рольової гри, заданого діалогу. Також учні повинні підготувати презентацію, публікацію і скласти інструкцію основних правил граматичних часів англійської мови.

Повний план вивчення теми

==Метою даної роботи є визначити ефективність проектної методики до навчання іншомовної граматики на середньому етапі навчання англійської мови в загальноосвітній школі. Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити ряд завдань: 1. Визначити роль граматики як аспекту мови. 2. Розглянути особливості проектної методики . 3. Зробити аналіз отриманих результатів. Об'єктом дослідження послужив процес формування граматичного навички у навчанні англійської мови. Предметом дослідження даної роботи є проектна методика до навчання граматичним явищам англійської мови на середньому етапі. Практична значимість роботи полягає в тому, що створюється класифікація вправ комунікативної спрямованості , пропонується конкретний матеріал з навчання граматичної сторону мови з точки зору проектної методики, з формування вмінь і навичок у вигляді розробленого комплексу вправ, який у подальшому може бути використаний для навчання учнів на середньому етапі в загальноосвітній школі. ==

Опис оцінювання

На першому етапі роботи для повторення відомостей про граматичні часи в англійській мові учні заповнюють таблиці «З-Х-Д». Для визначення напряму проекту складають план, використовують Контрольний список планування проекту. Учні здійснюють само- та взаємоконтроль під час роботи в групі (використовують Контрольний список Cпівробітництво), пошуку та обробки інформації (Форма оцінювання збору даних та їх інтерпретації) та під час виконання дослідницької роботи ( Контрольний список процесу дослідження). Для створення звіту проектної роботи учні використовують Форму оцінювання звіту дослідницької роботи. На заключному етапі під час підготовки до захисту проектів учні використовують Контрольний список для усного виступу.

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком проектної діяльності учні діляться на три групи по п’ять учнів в кожній. Для визначення напряму проекту кожна група складає план, для самооцінки використовують Контрольний список планування проекту. Учні здійснюють пошук, збір та обробку інформації, розподіляючи між собою обов`язки, здійснюють само- та взаємоконтроль під час роботи в групі - використовують Контрольний список співробітництво, також, під час пошуку та обробки інформації використовують Форму оцінювання збору даних та їх інтерпретації та Контрольний список процеса дослідження. В позаурочний час за допомогою електронної пошти учні обмінюються думками один з одним та надсилають учителю попередні варіанти проектних робіт. Вчитель надсилає їм відповіді, де вказує на помилки і висловлює свою думку. Учні готують звіт у формі твору у вигляді друкованої роботи (приклад учнівської роботи), для самооцінки використовують Форму оцінювання дослідницької роботи. На останньому уроці проходить захист проектних робіт до якого учні готуються використовуючи Контрольний список для усного виступу. Учні остаточно заповнюють таблиці «З-Х-Д», проводять рефлексію. Вчитель підводить підсумки, виставляє та коментує оцінки.

Відомості про автора

Лук'янова Ганна Євгенівна

англійська мова

Одеська ЗОШ № 26

місто Одеса,Одеська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

==Тренери - Крижевська Анжела Миколаївна

         -Бишко Олена Миколаївна==