Обговорення користувача:Наталія Саражинська

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Так, звичайно! Будь-яка творчість користувачів підтримується та вітається, головне, аби ця творчість відповідала направленності сайту. Ми теж працюємо над оновленням сайту,тому готові працювати разом. Повідомте, будь ласка, коли завершите оновлення. Також пишіть, якщо потрібна якась допомога, або будуть ідеї стосовно сайта в цілому, адже погляд зі сторони найбільш цінний. --Admin 18:22, 5 лютого 2010 (UTC)


Шановна п. Наталія!

Дякуємо за активну роботу на сайті. Було би прекрасно, якби Ви розмістили посилання на корисні ресурси для вчителів інших категорій вчителів. Бажаємо успіхів в роботі! --Admin 20:06, 1 липень 2009 (EEST)

Шановна п. Наталія! Ознайомились з зауваженням в статті "Пишіть", яку ви не зберігли. Було би чудово, як би Ви створили такі сторінки і зробили посилання на них на відповідній сторінці. Напишіть, як саме ви хотіли би створювати сторінки. Сайт зараз переживає перетворення. Ми будемо раді будь-яким конструктивним пропозиціям та зауваженням. Будемо раді співпрацювати з Вами та іншими користувачами! Можливо, варто буде попрацювати над дизайном сторінки "Початкова школа", яку Ви створили. Пропонуйте, дійте. ми постараємось швидко реагувати на ваші пропозиції та проблеми. З повагою, --Admin 20:57, 1 липень 2009 (EEST)

Стаття "Я і Україна" дуже гарна, дякуємо! Вона буде корисною для багатьох користувачів. Щодо створення статті через пошук та українізацію сайта - над цим працюємо. До нового навчального року сайт значно зміниться в кращу сторону і ви зможете це оцінити. Тим не манш будемо раді вашим пропозиціям та зауваженням, обов'язково врахуємо їх під час роботи! З повагою, --Admin 08:35, 2 липень 2009 (EEST)

Дякую, пані Наталія, за активну роботу та конструктивні зауваження та пропозиції! Успіхів вам та натхнення!! --Admin 22:54, 7 липень 2009 (EEST)


Дякуємо, шановна п. Наталіє! Помилку виправили. Сподіваємось і надалі ви будете нашим надійним та уважним помічником. Велике до вас прохання, зауваження щодо технічних помилок поміщайте на сторінку обговорення адміністратора або на сторінці "пишіть", саме тут ми найшвидше дізнаємось про ваше звернення. Стаття "давайте створимо разом" задумана як сторінка, де розміщатимуться пропозиції, ідеї щодо вдосконалення сайту в широкому розумінні (ідеологія, нові проекти, конкурси, функціонування спільнот...) Вибачте, але ваші попередні записи на цій сторінці ми перенесемо. Також, враховуючи вашу роботу, ми обов'язково найближчим часом зробимо заставку-пояснення для цієї сторінки. З повагою, --Admin 21:17, 11 липень 2009 (EEST)


Найближчим часом виконаємо Ваші прохання.--Admin 21:52, 5 серпень 2009 (EEST)


Вдалося вирішити одне з двох Ваших питань, правда, шляхом деяких змін в таблиці. Ви можете відмінити правки, або виправити на власний розсуд. Категорія тепер за межами таблички. З повагою, --Admin 13:55, 6 серпень 2009 (EEST)


Шановна п. Наталіє! Чому Ви та Ваші колеги не виносите свій дистанційний тренінг в розділ "Дистанційні курси"?. Посилання на нього є на Головній сторінці. Вам та Вашим учасникам було б значно зручніше в роботі. Для цього достатньо зробити невеличку анотацію курсів, пояснення для широкого загалу та посилання на сторінку тренінгу. Все решта на сторінці ми оформимо самі не змінюючи Вашого тексту. Якщо є якісь проблеми чи питання пішіть на мою сторінку обговорення. --Admin 17:00, 8 серпень 2009 (EEST)


Шановна п. Наталіє!

Ви розмістили на сайті шаблон "Персональна сторінка". Дуже добре, що створили такий шаблон! Але є деякі зауваження. Шаблон (тіло статті) містить інструкцію щодо його використання, це некоректно щодо поняття "шаблон статті". Будь ласка, для можливості використання шаблону в майбутньому, перенесіть інструкцію в статтю-пояснення щодо його використання. Не забудьте додати, що шаблон можна вставити використовуючи {{}}. Успіхів в роботі! --Admin 21:00, 19 серпень 2009 (EEST)


Так, краще такі файли розміщати на файлообміннику а потім тут подавати посилання на них. Погодьтесь, що так буде і більш естетично і зручно. Дякую вам за активну роботу на нашому вікі-сайті. Доєднуйтесь до нашого нового Новорічного конкурсу, можливо, приз чекає саме на вас...--Admin 16:55, 25 грудня 2009 (UTC)


Шановна п. Наталіє! Ви створили статтю Послідовність розвитку навиків користувача СМРС. Назва статті містить скорочення незрозуміле користавучам сайту, будь ласка, виправте помилку, а також визначте та додайте категорію статті. З повагою, --Admin 19:39, 29 січня 2010 (UTC)