Обговорення користувача:Лук*янцева Лариса Леонідівна

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
 {{subst: Шаблон: Описание Портфолио и его складових.10 версия}}


Назва навчальної теми

Птахи.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, інформатика

Вік учнів, клас

9-10 років, 3 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

 Птахи.Будова птахів.Особливості способу життя та поведінки птахів в природі. Перелітні та осілі птахи. Птахи даної місцевості.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень на початку вивчення теми організоване анкетування, обговорення ключового запитання, учні створюють особисті і загальну схему З-Х-Д про світлові явища. Схема використовується для оцінки початкових знань, мозкового штурму, обдумування дослідницьких питань і рефлексії. Використання З-Х-Д схеми перевіряє готовність і зацікавленість учнів і в ході всього проекту заохочує учнів до метапізнання, оскільки вони повертаються до неї декілька разів впродовж проекту. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Критерії оцінювання допомагають учням самим оцінювати своє просування. Учні використовують форму оцінювання з балами для самооцінювання та аргументованих відгуків на презентації однолітків. Форми оцінювання змісту з коефіцієнтами і балами використовується і для завершального оцінювання з врахуванням оцінки за блог.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність учнів та вчителя • Модуль 3: Записати, які дослідження виконують учні при вивченні теми. • Модуль 4: Записати, як здійснюється з’ясування навчальних потреб учнів, що базується на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок. Як вступна презентація допоможе з’ясувати навчальні потреби учнів. • Модуль 5 і 6: Записати, як учні використовуватимуть Інтернет при вивченні теми, виконанні проектів . • Модуль 7: Після створення вчителем прикладу учнівської роботи записати про те, як учні його використовуватимуть в якості прикладу для створенні власних робіт. • Модуль 8: Записати, як відбуватиметься оцінювання учнівських комп’ютерних робіт, їх діяльності в ході виконання проектів. • Модуль 9: Описати, як здійснюватиметься диференціація навчання в ході вивчення теми, формуватиметься і оцінюватиметься самоспрямованість учнів у навчанні та відслідковується їх прогрес у навчанні. • Модуль 10: Описати, як здійснюватиметься фасилітація навчального процесу, які будуть учням надані інструкції та вказівки для допомоги їх навчанню

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лариса Лук*янцва

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

КЗ"Верхівцевської СЗШ №2"

Місто\село, район, область

м. Верхівцево, Верхньодніпровський р-н Дніпропетровська обл.

Контактні дані

pedagjg772@gmail.com.ua

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 12.06. по 24.06. 2017

Місце проведення тренінгу

кз "Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ст."

Тренери

Чабанюк Л.С.