Обговорення користувача:Кишинська

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

Задана тема відкриває широкий простір для творчості учнів. Кожен має змогу порівняти себе з великим митцем та задуматись чи правильно він живе та чи використовує всі можливості, які йому надані. Вдало підібрані ключові, тематичні, змістові запитання дозволяють учням спрямувати свою роботу в необхідний напрям. Цікава форма опитування та порівняльний метод дослідження задають творчий характер проекту. Тема дослідження дуже тісно пов'язана з повсякденним життям пересічного учня, тому проект буде близьким для кожного. --roksolanaGV (обговорення) 11:20, 12 червня 2015 (EEST)

Ідеї для покращення

Можна поставити більш конкретні змістовні запитання.

План оцінювання (графік і опис)

Оцінювання є послідовним та постійним.

Вдалі моменти

Є можливості для самооцінки учнів, протягом проекту реалізовуються основні завдання оцінювання, критерії оцінювання є допоміжними для створення учнями проекту

Ідеї для покращення

Можна залучити більше інструментів для оцінювання (схеми, таблиці, опитування)

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Учнівські дослідження представлені у формі блогу. Робота є творчою та неординарною, кожний розділ презентує розвиток мислення працюючих. Кожен має змогу висловити свою думку та продемонструвати власні наробки протягом проекту. Проект дозволяє залучати різносторонні фактори у дослідженні.--roksolanaGV (обговорення) 11:14, 12 червня 2015 (EEST)

Ідеї для покращення

Можна зробити більш поширені висновки та показати більше прикладів досліджень учнів --roksolanaGV (обговорення) 11:17, 12 червня 2015 (EEST)

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Дуже вдала графічна сторона презентації, яка безумовно зацікавить учнів. Також цікава сама форма мотивування учнів, яка спонукає їх до практичних відповідей на запитання--roksolanaGV (обговорення) 11:20, 12 червня 2015 (EEST)

Ідеї для покращення

Можна зробити більше слайдів на розкриття теми--roksolanaGV (обговорення) 11:20, 12 червня 2015 (EEST)

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Портфоліо відзначається яскравим графічним обрамленням та в деяких документах чітким та конкретним описом поставлених завдань.--roksolanaGV (обговорення) 11:22, 12 червня 2015 (EEST)

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

Так, на всіх матеріалах є примітка про автора та посилання на джерела--roksolanaGV (обговорення) 11:23, 12 червня 2015 (EEST)

ІНШІ КОМЕНТАРІ