Обговорення користувача:Бондюк А.В.

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Квітка у місячному сяйві

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство,інформатика.

Вік учнів, клас

9 років ,3 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект «Квітка у місячному сяйві « виконується учнями 3 класу. Учні виконують такі види діяльності; спостерігають, досліджують,аналізують. Діти виконують роль дослідників, науковців.

План вивчення теми (вставити файл)=

План вивчення теми План впровадження проекту.

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень на початку вивчення теми організоване анкетування, обговорення ключового запитання, учні створюють особисті і загальну схему З-Х-Д про світлові явища. Схема використовується для оцінки початкових знань, мозкового штурму, обдумування дослідницьких питань і рефлексії. Використання З-Х-Д схеми перевіряє готовність і зацікавленість учнів і в ході всього проекту заохочує учнів до метапізнання, оскільки вони повертаються до неї декілька разів впродовж проекту. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Критерії оцінювання допомагають учням самим оцінювати своє просування. Учні використовують форму оцінювання з балами для самооцінювання та аргументованих відгуків на презентації однолітків. Форми оцінювання змісту з коефіцієнтами і балами використовується і для завершального оцінювання з врахуванням оцінки за блог.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проектом вчитель ознайомлює учнів з проектною методикою за допомогою раніше створеного буклету, де чітко пояснюються що таке проект, що таке навчальний проект, якими ознаками він характеризується, які має форми та з яких етапів складається. Після ознайомлення вчитель демонструє презентацію, під час перегляду якої ознайомлює учнів з темою, метою проекту, ключовим, тематичними та змістовними питаннями, часом роботи над проектом та творчими групами, на які будуть поділені учні для роботи над проектом. На початку проекту проводиться вхідне опитування учнів(ЗХД), результати якого відображають ступінь обізнаності учнів з етикетом електронного листування. Результати своєї роботи та відповідь на ключове питання проекту учні висвітлюють в загальній online презентації, шаблон якої надає учитель. Щоб відстежити прогрес у навчанні учнів в ході роботи над проектом учитель проводить поточне анкетування. Обдаровані учні у цей час працюють над побудовою діаграм, що висвітлюють результати проведеного ними опитування за тематикою проекту. Учнівський блог демонструється в кінці роботи над проектом. Кожна група представляє та захищає свою частину роботи. Оцінювання даного продукту відбувається за допомогою «Таблиці ЗХД», який заповнює вчитель та учні. Середнє арифметичне їх оцінок – результат роботи групи над проектом. Підсумок роботи над проектом висвітлює блог-сторінка учнів у проекті "Промінчик світла".

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Антоніна Василівна Бондюк.

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів.

Навчальний заклад

КЗ"Верхівцевська СЗШ І_ІІІ ст."

Місто\село, район, область

м.Верхівцеве ,Верхньодніпровський район,Дніпропетровська область.

Контактні дані

baw19.677@gmail.com.

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

З 12.06 по 24.06.

Місце проведення тренінгу

КЗ "Верхівцевська СЗШ І-ІІІ ст."

Тренери

Чабанюк Лариса Станіславівна.