Обговорення:Проект Культура спілкування у мережі Internet

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Регулярно відслідковую подібні проекти (про Інтернет та дітей). Проект актуальний, потрібний - Громко Л.В.

  • Шановні колеги! Кросворди та тести краще оформлювати не засобами текстового процесора - для цього є інші, онлайн в тому числі, інструменти. З повагою, --Кузьмінська Олена 13:24, 16 січня 2012 (UTC)

Разумеется!!!! Спасибо за внимание к проекту! Но если тема урока "Текстовый редактор" - почему нет?:)

Спасибо за ссылку, действительно улыбнулась. С удовольствием покажу детям, как и частушки из Вашего проекта. В них серьёзная проблема весело обыграна - дети всегда принимают это "на ура". С уважением, Антонец Татьяна

  • Чудово, що результати роботи у проекті зайшли поширення (статут культурної людини, ролик)! І кросворд онлайн, і опитувальник теж тепер доступні засобами мережного спілкування. Як інформатик хочу додати, що при вивченні певної теми з інформатики важливо добирати саме ті завдання, де ефективність застосування певного інструменту не викликає сумнівів (наприклад, тести та кросворди краще робити не у текстовому процесорі, і не засобами створення слайдових презентацій; якщо табличний процесор, то тоді і використання логічних функцій для опрацювання). А до учнівських презентацій можна повернутись і обговорити з учнями як покращити, а покращити потрібно!Дякую за співпрацю. З повагою, --Кузьмінська Олена 08:05, 31 січня 2012 (UTC)

Спасибо!!! Согласна. Мы только в 8-9м классе, так что изучение как электронных таблиц (и логических функций), так и возможностей при создании презентаций у нас еще впереди.