Обговорення:Проект "Таємниці львівських вулиць"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Пані Ольга! Мабуть, Ви також закохані в наше місто, якщо виконали з такими малими дітьми такий цікавий змістовний проект. Позитивним є те, що Ваші учні з молодших класів вчаться досліджувати і працювати з комп'ютером (нехай з Вашою допомогою, чи з допомогою батьків).Тішусь, що знайшла однодумця і в педагогічній діяльності (використання методу проектів), і в захопленнях. З повагою, --Качор Любов. 5.50-2 червня 2010 (UTC)


Проект цікавий. Ідея проекту дуже близька до ідеї мого проекту. Бажаю подальших успіхів і перемоги в конкурсі!--Земляк Ірина 08:06, 1 червня 2010 (UTC)Ви вибрали прекрасну тему для дослідження. Тут є і комп'ютерна грамотність, і краєзнавство, і історія...--Nat a li 09:57, 1 червня 2010 (UTC)


Історія будь якого міста чи села може вразити, а особливо якщо мова йде про Львів. Я впевнена, учням було дуже цікаво. Ви мододець! Не зупиняйтесь на досягнутому.--Білан Галина 16:43, 1 червня 2010 (UTC)Пані Ольго! У Львові була лише раз, але він залишив про себе неабиякі спогади. Ваш проект допоміг ще більше захопитися містом. Дякую Вашим учням та Вам за роботу. --Саприкіна Наталія 20:59, 1 червня 2010 (UTC)