Обговорення:Проект "Сезам відкрийся"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Шановний колего! Проект цікавий як за формою, так і за змістом! Але з точки зору оцінювання конкурсного проекту є ряд запитань та уточнень: 1. Не маю доступу до пропонованого Проектного середовища, тому не можу переглянути реальну роботу; 2. Перевірте, будь ласка, коректність посилань - не всі відкриваються, а ресурси не доступні для перегляду; 3. Як побачити кінцевий результат, анонсований у останних 2-х рядках таблиці (реально діючі схеми....)? Буду вдячна за уточнення. З повагою, експерт конкурсу --Кузьмінська Олена 10:15, 15 січня 2012 (UTC)

Шановна Олена, для того щоб мати доступ до проектного середовища Projectfork необхідно зареєструватися на нашому сайті www.model.poltava.ua, далі пройти за посиланням до навчального проекту і добавити запит до участі у проекті. Після схваленням адміністратором Вашої участі у проекті, у Вас з'явиться можливість переглянути роботу. Одне непрацююче посилання підправив (сайт змінив доменне ім'я) інші відкриваються нормально. Побачити кінцевий результат можливо в учнівській презентації проекту (там є фото установки і схеми).

--Валентин Костенко 23:52, 30 січня 2012 (UTC)

  • Шановний колего! Дякую за відповідь. Мої запитання, зокрема щодо одержання доступу до проектного середовища, полягали виключно з точки зору оцінювання проекту, оскільки оцінюється не лише опис, але й ресурси та одержані результати! В мене немає жодних сумнівів, що це чудовий навчальний проект з теми. Але для перемоги у конкурсі потрібно, щоб результат був виражений у матеріальній формі, оприлюднений і такий, яким можуть скористатись інші. Кінцевим результатом проекту не може бути ні презентація, ні відкритий урок - можливо Ваші учні аналізували різни типи дверей, що встановлені у будівлях Вашого міста та оцінювали якість і розробляли схеми вдосконалення чи поради, які двері краще встановлювати? У описі зазначено: «результатом роботи групи учнів стали створені принципові електричні схеми керування та діючі моделі керування розсувними дверима» - де можна побачити ці діючі моделі – їх треба явити народу. Якщо такі чи інші результати є, додайте їх до опису. З повагою, --Кузьмінська Олена 11:17, 31 січня 2012 (UTC)

Шановна Олена, результати, як і хід проекту, додатково висвітлювалися у блозі проекту, який можна переглядати всім бажаючим, якщо потрібно, то ми знімемо відео і розмістимо його в мережі. --Валентин Костенко 07:40, 04 лютого 2012 (UTC)