Обговорення:Проект "Графоманія"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Шановна п. Ліда! Не робіть посилання на назви Ваших документтів, а тільки на адресу документа у мережі. Створюючи такі посилання, ви робите нові сторінки. Якщо у Вас буде змога - поправте якомога швидше. Дякую --Барна Ольга 21:57, 23 вересня 2012 (EEST)

Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

Дуже хороші враження від проекту: всі аспекти розглянуто, всі тези лаконічні, послідовні, обгрунтовані.

За поданим планом проекту можна сміливо започатковувати свій аналогічний, бо всі кроки продумано. Напевно, цей проект уже втілювався у життя, вчитель проаналізував усі можливі недоліки та скоригував їх. --Паньків Галина 11:52, 22 вересня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

Оцінювання продумано дуже грунтовно на всіх етапах проекту. Це буде стимулювати учнів до роботи, бо має ефект змагання "хто краще?". Оцінювання буде об'єктивним, неупереджувальним і диференційованим. --Паньків Галина 11:56, 22 вересня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Оскільки вчитель запропонував учням план звіту про дослідження, а ,можливо, учні вже неодноразово їх проводили і мають досвід, то презентація побудована дуже вдало: є перелік поставлених завдань, ідеї їх виконання та розподіл обов'язків між членами групи, подано результати досліджень і опис їх методики проведення. Висновки доцільності вивчення теми логічно завершують презентацію.

--Паньків Галина 12:05, 22 вересня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Форма для оцінювання учнівської роботи вибрана вдало. Вона дозволяє об'єктивно оцінити вклад всіх учасників групи та групи в цілому.--Паньків Галина 12:21, 22 вересня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Для координації групової роботи матеріали підібрані грунтовно. Це і план організації дослідження (вчительська презентація), і оціночна форма роботи в проекті, і загальний план дослідження для орієнтації учнів у ході проекту. --Паньків Галина 12:53, 22 вересня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Підготовча робота проведена успішно. Вчитель підготував оціночну діаграму, навчальну форму та тест, презентацію про авторське право та вступну презентацію для оголошення проекту і його завдань. --Паньків Галина 12:57, 22 вересня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Портфоліо містить усі необхідні матеріали по проекту, а ще контактні дані автора проекту. Тому якщо комусь ще щось необхідно пояснити. то ласкаво просимо до автора. Уточнить, пояснить і додасть оптимізму для Вашої майбутньої проектної діяльності! Щасти Вам у Ваших починаннях!--Паньків Галина 13:00, 22 вересня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ