Обговорення:Портфоліо навчального проекту "Орда - світло чи тінь"
Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.
Зміст
- 1 План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоможні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 ІНШІ КОМЕНТАРІ
План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
Вдалі моменти
Дуже гарно написаний план, продумані всі етапи організації роботи учнів.Дуже цікава тема. Ключове і тематичні запитання поставлені вдало. Опис стислий, вказано кінцевий результат та діяльність учнів у проекті. Учні працюють у групах. Навчальні цілі повністю співпадають з очікуваними результатами.
Ідеї для покращення
План оцінювання (графік і опис)
План оцінювання, методи та інструменти оцінювання відповідають всім державним освітнім стандартам, програмам та вимірюють рівень досягнення запланованих навчальних цілей, надаючи великого значення вивченню змісту та діагностують деякі навички.
Вдалі моменти
В плані оцінювання чітко прописані моменти оцінювання певного етапу над проектом, вказані критерії оцінювання.План відображає всі моменти, які необхідно тримати в полі зору, коли формується проект в цілому. Він дуже детальний і має практичне значення. Він цілком може слугувати орієнтиром для ефективної діяльності.
Ідеї для покращення
План оцінювання, методи відповідають державним освітнім стандартам, програмам та вимірюють рівень досягнення запланованих навчальних цілей. Вдала форма роботи з ЗХД таблицею:на початку для усвідомлення і оцінювання своїх попередніх знань, а потім наприкінці вивчення теми ще раз для усвідомлення результатів.
Приклад учнівської роботи
Учнівська робота вдало розкриває тему проекту.
Вдалі моменти
У проекті учні використовують такі ІКТ, які відповідають їх віку, потребам та інтересам. Всі завдання сплановані так, що це потребує постійного вдосконалення їх комп’ютерних навичок.
Ідеї для покращення
Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
Вдалі моменти
Вдала методика оцінювання дає змогу максимально об'єктивно оцінити знання, віміння та навички всіх учнів проектної групи Використовується формуюче оцінювання, тобто оцінювання, яке проводиться на всіх етапах діяльності: до, під час і після завершення проекту з метою розвитку критичного мислення, спонукання учнів до критичного оцінювання результатів своєї роботи, взаємооцінювання та самооцінки. На початку роботи учні з’ясовують свої навчальні потреби з тестування і створюють контрольний список, у якому відстежуть власне просування в проекті. Оцінювання здійснюється з допомогою відповідних форм.В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання за Формою самооцінювання.
Ідеї для покращення
Допоможні матеріали для фасилітації
Вдалі моменти
Фасилітація відповідає державним освітнім стандартам,програмам, віку учнів та навчальним цілями,заставляє їх сфокусувати на основних ідеях проекту.
Ідеї для покращення
Інші складові Портфоліо (документи)
Вдалі моменти
У наявності є Форма оцінювання мультимедійної презентації, самооцінювання прикладу учнівської роботи, презентація учителя, презентація учнів, публікація. Вдало підібрані запитання опитувальника. Документи, зібрані у Портфоліо,свідчать про глибоке опанування вчителем навчальної теми.
Ідеї для покращення
ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
Вдалі моменти
Чітко поставлене завдання для учнів, щоб використовувати в навчальному процесі. Вважаю, що мета проекту досягнута. Загальне враження від проекту інтригує, заохочує до власного дослідження згідно цієї тематики. Всі компоненти Портфоліо завершені і готові для використання в навчальному процесі.
Ідеї для покращення
Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)
Закони авторського права дотримані.