Обговорення:Портфоліо Щербак Ганна Олексіївна. "Вічний вогонь, що ніколи не згасне в житті народу"
Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.
Зміст
- 1 План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоможні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 ІНШІ КОМЕНТАРІ
План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
Вдалі моменти
Чітка окреслена робота, як для учнів так і для вчителів. Зрозумілий і докладний план, за яким буде вестися робота. Добре окресна навчальна діяльність учнів, способи та форми оцінювання. Ключове питання дає змогу порозмірковувати над темою, а тематичне питання наштовхує дітей на творчість, пошук ідей та дослідження даної роботи.--Kateruna Marutik 10:53, 14 грудня 2013 (EET)
Ідеї для покращення
Мені здається, що у стислому описі дуже багато слів про Тараса Шевченка, його значимість для укрїнського народу, для того ж він і стислий.--Sedyh Viktoriya 10:59, 14 грудня 2013 (EET)
План оцінювання (графік і опис)
Вдалі моменти
На мою думку, дуже доречно підібране оцінювання (мозкова атака) на початку опрацювання теми, а також у процесі роботи використовується формуюче оцінювання "Рефлексія".--Kateruna Marutik 10:45, 14 грудня 2013 (EET)
Ідеї для покращення
На мою думку у кінці виконання проекту онлайн тестування не може називатись письмовим. Я гадаю це слово треба прибрати. --Sedyh Viktoriya 10:39, 14 грудня 2013 (EET)
Приклад учнівської роботи
Вдалі моменти
Грамотно, яскраво показано учнівські приклади. Дітям допоможе це при створенні проектів.--Kateruna Marutik 10:47, 14 грудня 2013 (EET)
Ідеї для покращення
На мою думку публікацію було краще створити в програмі Microsoft Publisher. Вона була б змістовнішою і різноманітнішою.--Sedyh Viktoriya 10:42, 14 грудня 2013 (EET)
Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
Вдалі моменти
Керівник чергує, як види роботи так і оцінювання, яке притаманне йому. Завдяки цьому, кожна дитина покаже свої можливості.--Kateruna Marutik 11:00, 14 грудня 2013 (EET)
Ідеї для покращення
Можна було б стоврити контрольний список, у якому будуть відображені всі оцінки і виставлена загальна.--Sedyh Viktoriya 11:03, 14 грудня 2013 (EET)
Допоможні матеріали для фасилітації
Вдалі моменти
Мною було переглянуто методичні та дидактичні матеріали, зразки проведення опитування, інструкції до виконання презентації та інструкції для створення брошури. За допомоги підбірки цих матеріалів дітям краще і зрозуміліше буде працювати.--Kateruna Marutik 11:04, 14 грудня 2013 (EET)
Ідеї для покращення
Гадаю, що не потрібно учням надавати джерела, адже при роботі над проектом вони повинні самостійно здійснювати пошук. --Sedyh Viktoriya 11:08, 14 грудня 2013 (EET)
Інші складові Портфоліо (документи)
Вдалі моменти
Додаткові складові дуже доречні для роботи. Система оцінювання блогу дає дітям можливість знати чіткі межі створення блогу та правильність його, діти зможуть самі відслідковувати свою успішність. --Kateruna Marutik 11:10, 14 грудня 2013 (EET)
Ідеї для покращення
У плані реалізації проекту було б добре запланувати екскурсію до музею Тараса Шевченка з метою наочного показу творчості Кобзаря.--Sedyh Viktoriya 11:11, 14 грудня 2013 (EET)
ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
Вдалі моменти
Змістовне портфоліо, яке має розмежування від одного завдання до іншого. Діти відразу розуміють,що від них вимагають, кожен має змогу прийняти участь. Підбірка оцінювання орієнтована як на дітей із труднощами у навчанні, так і для обдарованих дітей. Портфоліо має достатню кількість дидактичних та метедичних документів.--Kateruna Marutik 11:14, 14 грудня 2013 (EET)
Ідеї для покращення
Більше часу приділити на обговорення ключового та тематичних питань.--Sedyh Viktoriya 11:14, 14 грудня 2013 (EET)