Обговорення:Портфоліо Хабірової Яни за темою "Чи потрібна мові мандрівка в минуле?"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Дуже цікава тема. Ключове і тематичні запитання поставлені вдало. Опис стислий, вказано хід роботи учнів у проекті. Учні працюють у групах. Кожна група має своє завдання. Добре, що учні знають: весь оброблений матеріал вони мають розмістити на створеному блозі. Слід відмітити роботу учителя по підвищенню рівня комп'ютерної грамотності учнів, її вмілу роль оргнізатора і фасилітатора. І важливим є те, що як результат роботи є учнівський блог.

Вдалі моменти

Цікава, захоплююча тема.

Ідеї для покращення

Після завершення роботи над проектом доцільно провести обговорення Ключового питання

План оцінювання (графік і опис)

План оцінювання, методи відповідають державним освітнім стандартам, програмам та перевіряють рівень навчальних досягнення учнів. Добре, що вчитель методично правильно ставить навчальні цілі. Вдала форма роботи з таблицею ЗХД: на початку роботи для усвідомлення і оцінювання своїх попередніх знань, а потім - наприкінці вивчення теми - для усвідомлення власних результатів.

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Можливо, треба додати для більш ефективної роботи груп якісь ігрові моменти, щоб спрямувати більш конкретно їх діяльність (адже тут можна мандрувати). Адже тема досить серйозна, а проект розрахований на учнів 6 класу.

Приклад учнівської роботи

Учнівська робота (блог) захоплює своїм оформленням. Групи добре попрацювали. Це стимулює для її подальшого перегляду і виникає бажання звернутись до блогу знову. Конструкція роботи логічна і доцільна.По собі робота залишає враження завершеного і обміркованого продукту.

Вдалі моменти

Вдало ілюстровано сторінки блогу групами.


Ідеї для покращення

На мою думку, робота виконна добре.

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Я думаю, що у процесі роботи вчитель застосовував різні методи оцінювання, і це дасть ожливість обєктивно оцінити роботу груп учнів чи окремих учнів.

Вдалі моменти=

Оптимальна, може бути корисна на практиці.

Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Фасилітація - це добре, і це дає можливість вчителю не втручатися у роботу учнів над проектом. Ще до початку вчитель дає настанови кожній групі, отже кожна група виконує свою роботу самостійно. Обмінюються власним досвідом, чітко знають, яким повинен бути їх кінцевий результат. Саме при такій організації вчитель може просто спостерігати за роботою учнів, підтримувати, але не втручатися в процес роботи учнів. Вдало обрані матеріали для фасилітації.

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Матеріал підібрано вдало. Інформацію використано доцільно. Дуже цікавий, захоплюючий проект, може успішно використовуватись в навчальному процесі!!! Зацікавлює, спонукає до власного дослідження, тому що це минуле, це історія. Добре описана діяльність учнів та вчителя, яка чітко вказує на етапи роботи над проектом. Обрана велика кількість матеріалів для оцінювання. Я гадаю, що учні теж зацікавляться даною темою і втілять проект в життя. Творчої наснаги тобі, колего! Успіхів у роботі!!!


Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ