Обговорення:Портфоліо Сінгаєвської Марини з теми "Від прогресій до зірок"
Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.
Зміст
- 1 План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоможні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 =Ідеї для покращення
- 9 ІНШІ КОМЕНТАРІ
План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
Вдалі моменти
Вчителем конкретно сформульовані ключове та тематичні питання. Навчальні цілі поставлені чітко. Вдало дано опис роботи та діяльність учнів та вчителя. --Людмила Сандуленко 11:27, 30 березня 2014 (EEST)
Ідеї для покращення
На мій погляд, було б доцільно ще на початку розробки проекту визначити навчальні потреби учнів. --Олена Фаб'янчук 13:27, 31 березня 2014 (EEST)
План оцінювання (графік і опис)
Вдалі моменти
Різноманітні форми оцінювання (таблиця ЗХД, форма оцінювання презентації) допомагають учням розвивати дослідницькі,комунікативні вміння. В процесі роботи відбувається оцінювання того, як учні контролюють власне навчання. --Людмила Сандуленко 11:28, 30 березня 2014 (EEST)
Ідеї для покращення
Необхідно приділити більше уваги оцінюванню навичок спільної діяльності і взаємодії між учнями всередині групи. --Олена Фаб'янчук 13:36, 31 березня 2014 (EEST)
Приклад учнівської роботи
Вдалі моменти
Представлені результати дозволяють побачити роботу груп в проекті, оцінити значимість результатів роботи для самих учнів. --Людмила Сандуленко 11:28, 30 березня 2014 (EEST)
Ідеї для покращення
Перед початком роботи з Інтернет-ресурсами можна було б провести вступний інструктаж щодо дотримання авторського права і безпеки роботи в Інтернеті. --Олена Фаб'янчук 13:47, 31 березня 2014 (EEST)
Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
Вдалі моменти
Форма оцінювання допомагає дітям при підготовці та створенні презентації. Цей документ розвиває презентаційні вміння учнів. --Людмила Сандуленко 11:29, 30 березня 2014 (EEST)
Ідеї для покращення
Для підвищення ефективності розробки презентації можна було б додати в оцінювання заохочення відгуків від однолітків. --Олена Фаб'янчук 13:52, 31 березня 2014 (EEST)
Допоможні матеріали для фасилітації
Вдалі моменти
Різноманітні форми оцінювання (таблиця ЗХД, форма оцінювання презентації) допомагають учням розвивати дослідницькі,комунікативні вміння. В процесі роботи відбувається оцінювання того, як учні контролюють власне навчання --Людмила Сандуленко 11:29, 30 березня 2014 (EEST)
Ідеї для покращення
На мій погляд, можна було б поповнити засоби для відслідковування прогресу учнів у навчанні. --Олена Фаб'янчук 14:19, 31 березня 2014 (EEST)
Інші складові Портфоліо (документи)
Вдалі моменти
Необхідним, на мій погляд, елементом портфоліо є публікація вчителя , яка буде корисною й цікавою для учнів та їх батьківю --Людмила Сандуленко 11:31, 30 березня 2014 (EEST)
Ідеї для покращення
На мою думку, при створенні допоміжних матеріалів автору неохідно спрямувати більше уваги на диференціацію навчання. --Олена Фаб'янчук 14:29, 31 березня 2014 (EEST)
ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
Вдалі моменти
В портфоліо наявні майже всі структурні елементи, що в повному обсязі дає уявлення про хід реалізації проекту. --Людмила Сандуленко 11:32, 30 березня 2014 (EEST)
=Ідеї для покращення
В цілому,методика навчання передбачає врахування навчальних потреб різних учнів, але діяльність учнів оцінюється не часто, в основному оцінюються результати діяльності. --Олена Фаб'янчук 14:36, 31 березня 2014 (EEST)