Обговорення:Портфоліо Крижановського Сергія Михайловича за проектом "Терни між зірок"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

ЯК ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ:


1.Увійдіть в вікі під власним логіном і паролем.

2. В режимі редагування увійдіть в відповідний розділ цієї статті, клацнувши на посилання ред. , що розташоване праворуч біля кожного розділу статті.

3. Внесіть свої коментарі у відповідний розділ.

4. Залишіть свій автоматичний підпис в кінці свого допису, натиснувши на кнопку Ваш підпис з часовою міткою (передостяння кнопка над вікном редагування).

5. Перегляньте свій допис, натиснувши на кнопку Попередній перегляд.

6. За потреби внесіть зміни до свого допису. Знову перегляньте його в Попередньому перегляді.

7. Якщо ваш допис виглядає, як ви очікували, натисніть на Зберегти сторінку.

8. Перейдіть до наступного розділу і внесіть свої коментарі, повторивши кроки 2-7 для кожного допису.

УВАГА!

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

Вдалі моменти

План вивчення теми показує, як діяльність учнів спрямована на досягнення вимог державних освітніх стандартів, навчальних програм та запланованих навчальних цілей. Навчання спрямоване на розвиток навичок 21 століття. Діяльність учнів прописана детально і в повному об'ємі. --Vovchyk.ivanov 14:31, 8 червня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

Можна уточнити діяльність обдарованих учнів (навести приклади конкретних завдань для дослідження); у плані (.doc) можна уточнити тематичні запитання (на вікі-сторінці вони більш точні), щоб з формулювання запитання учневі був зрозумілий зміст дослідження. --Vovchyk.ivanov 14:32, 8 червня 2012 (EEST)

План оцінювання (графік і опис)

Вдалі моменти

План оцінювання, методи та інструменти оцінювання відповідають всім державним освітнім стандартам, програмам та точно вимірюють рівень досягнення навчальних цілей. Детально і чітко прописані всі етапи оцінювання. --Vovchyk.ivanov 14:32, 8 червня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

Можливо вчителеві буде важко оцінити вміння дітей обирати корисні веб-ресурси, тому цей вид оцінювання проводити не обов'язково. Для оцінювання можна використати форми Google, розміщені на вказаних учням веб-ресурсах. --Vovchyk.ivanov 14:32, 8 червня 2012 (EEST)

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

На мою думку, гарна дослідницька робота. Інформація змістовна і цікава, актуальна і сучасна. Почерпнув для себе багато цікавого. Дуже сподобалось, що автори (учні) використовують посилання на відеоматеріали, розміщені в Інтернеті. Учні чітко дотримувались авторського права. --Vovchyk.ivanov 14:43, 8 червня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

Щоб наблизити тему дослідження до повсякденного життя учнів, їм можна запропонувати ще кілька тем, наприклад таких: "Скільки коштує метеорит?", "Як заробити на космічному смітті?" тощо. Це може бути додаткове завдання для обдарованих учнів. --Vovchyk.ivanov 14:43, 8 червня 2012 (EEST)

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Критерії оцінювання, запропоновані у формі, відповідають всім п’яти цілям оцінювання. Форма дозволяє учням успішно провести оцінювання та самооцінювання проектної роботи. --Vovchyk.ivanov 14:57, 8 червня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

Можу запропонувати використати в електронній таблиці можливості автоматичного підрахунку набраних балів. Вагу різних критеріїв можна урізноманітнити, акцентуючи увагу на пріоритетних навичках (мета, достовірність інформації, дотриманні авторських прав); вагу можна виразити у відсотках так, щоб сума становила 100% - це допоможе учням з проблемами в навчанні чіткіше зрозуміти роль і вагу різних критеріїв оцінювання. --Vovchyk.ivanov 14:58, 8 червня 2012 (EEST)

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Автор портфоліо вдало розробив документи для фасилітації; вони (зокрема, шаблон презентації) допомагають учням краще орієнтуватись у проектній роботі, дозволяють учням з проблемами у навчанні без надмірних зусиль прийняти активну участь у дослідженнях та оформленні їх результатів, отримати задоволення від спільної праці. Детально розроблені інструкції (пошук в Інтернеті, правила роботи з комп'ютером) теж сприяють більш впевненому виконанню учнями роботи. --Vovchyk.ivanov 15:05, 8 червня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

Оскільки в проекті дітям пропонуються засоби інтернет-спілкування (наприклад, Skype), то можна до матеріалів додати інструкцію по роботі з цією програмою (є на диску курсу). --Vovchyk.ivanov 15:09, 8 червня 2012 (EEST)

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Автор виконав всі вимоги до курсу, портфоліо містить всі потрібні складові. --Vovchyk.ivanov 15:12, 8 червня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

В процесі реальної роботи над впровадженням цього проекту можна в майбутньому поповнювати банк матеріалів іншими документами, що знадобляться для роботи учнів, наприклад, засобами контролю набутих знань. --Vovchyk.ivanov 15:15, 8 червня 2012 (EEST)

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

В цілому портфоліо відповідає всім вимогам курсу і може використовуватись як основа для впровадження методу проектів при вивченні вибраної автором теми "Малі тіла Сонячної системи" в курсі астрономії 11 класу. Спасибі талановитому автору за пророблену величезну роботу і за дружню безкорисливу допомогу всім членам нашої групи, зокрема й мені :-) --Vovchyk.ivanov 15:17, 8 червня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

Не припиняти роботу з цим портфоліо, врахувати побажання інших вчителів, наповнювати портфоліо матеріалами і в майбутньому - це дозволить повноцінно використовувати його іншим вчителям у своїй педагогічній діяльності. --Vovchyk.ivanov 15:21, 8 червня 2012 (EEST)

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ