Навчальний проект за темою: "Чи можна жити в дружбі?"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Чи можна жити в дружбі?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Розвиток мовлення. Пізнавальний розвиток.

Вік учнів, клас

Діти 5-6 року життя

Стислий опис проекту

Розглядаючи картини, слухаючи художні твори, вихованці будуть вивчати, правила поведінки спілкування. Разом з вихователем вихованці з’ясують, для чого потрібні правила поведінки, та як можна уникнути суперечок.

План вивчення теми

План вивчення теми

План виконання навчального проекту

Оцінювання

Оцінювання діяльності відбуваються за двома шляхами: групою дітей самостійно та вчителем за визначеними критеріями. Перед початком роботи учні знайомляться з критеріями, згідно яких буде проводитись оцінювання. В ході роботи групи заповнюють таблиці самоконтролю З-Х-Д і бланки самооцінки в групах. Учитель заповнює свій журнал спостережень груп над проектом. На другому етапі роботи кожен учень оцінюється окремо. Після завершення роботи над проектом оцінюється вміння аргументовано виступати перед аудиторією, брати участь в обговоренні, задавати питання, стислість і повнота виступів, грамотність, творчий підхід. При оцінюванні виробу необхідно враховувати якість, оригінальність і закінченість виробу, його естетичне оформлення, виконання завдання з ефектами новизни, економічну ефективність, можливість його більш широкого використання, рівень творчості та ступінь самостійності учнів при виконанні роботи.

Діяльність учнів та вчителя

200px 200px

На початку проекту дошкільнята разом з вихователем та батьками переглядають демонстраційні матеріали, обговорюють художні твори для вивчення свого тіла, його можливостей. Вихователь поділяє дітей на підгрупи. Група дітей з достатнім рівнем розвитку розподіляють, класифікують малюнки за видами безпеки. Група дітей з високим рівнем розвитку розробляють правила безпеки здоров’я. Група обдарованих дітей під керівництвом вихователя вчаться розробляти презентації в режимі Power Point. Потім всі вихованці планують створення публікації у вигляді інформаційного буклету. Ознайомлюються із створенням публікації у програмі Publisher. Роздрукований буклет отримують всі учасники проекту. Вихованці ознайомлюються та під керівництвом вихователя створюють блог, на якому розміщюється інформація про даний проект. По завершенні проекту вихованці разом з вихователем та батьками організовують усний журнал на тему: «Дитина має бути здоровою» результати викладають у навчальний блог.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Пищаль Ірина Володимирівна

Фах, навчальний предмет

Вихователь - методист

Навчальний заклад

КДНЗ "Калинка"

Місто\село, район, область

Дніпропетровська область. Місто Першотравенськ


Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11.04.2016р. - 23.04.2016р.

Місце проведення тренінгу

Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Тренери

Чигринець Марина Миколаївна