Навчальний проект Тютюри Анни Анатоліївни за темою:"Прямокутники в житті"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук



Буклет

Буклет для батьків

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
буклет
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Буклет

Навчальний предмет

Математика

Навчальна тема

Геометричні фігури та величини

Вік учнів, клас

11-12 років, 5 клас

Стислий опис проекту

Навчальний проект "Прямокутне життя" розрахований на учнів 5 класу. Під час роботи над проектом учні поглиблять свої знання з теми "Площі геометричних фігур", зможуть обчислити площу власної кімнати та розрахувати необхідну кількість рулонів шпалер для проведення ремонту.

План вивчення теми

План

План впровадження


Опис оцінювання

Аналіз

Форма оцінювання блогу

Діяльність вчителя та учнів

Учні ознайомлюються з презентацією вчителя Учительська презентація , обговорюють проект і складають план роботи. Щоб виробити внутрішню мотивацію необхідності вивчення теми методом проектів, школярі об’єднуються в творчі групи та розподілять обов’язки на першому етапі роботи. Учитель організував консультації, зустріч різних груп, учні писали про хід роботи в своєму журналі (спостереження, само-/взаємооцінювання). Інформація з Інтернету допомогла учням знайти інформацію, зробити висновки, написати звіт, тобто вирішити проблему, яка була в основі проекту. Учні використовували комп’ютер не тільки для набору тексту(програми Microsoft Office Word, Microsoft Office Power Point), а й як джерело необхідної інформації. Робота була спрямована на розвиток навичок 21 століття(комунікативні, робота з інформацією, комп’ютерні, життєві та соціальні навички) й навички мислення високого рівня. Під час розподілу ролей учні самі обрали те, що їм легше виконати, в чому вони зможуть продемонструвати свої знання та вміння. Але вчитель завжди може допомогти скерувати процес, враховуючи особливі потреби кожної дитини. Крім того, вчитель протягом всього проекту здійснює функцію фасілітатора: його презентація ні є готовим продуктом, а лише частковий приклад і інструкція( див. Приклад учнівської роботи Учнівський блог ), він добирає корисні посилання, щоб поліпшити роботу учнів, здійснює оцінювання Форма оцінювання блогу Проект надав учням можливість проявити власні вміння і навички – виокремлення потрібних знань з різних джерел інформації,демонстрація досягнень через створення учнівського блогу..

Відомості про автора

  • Фах, навчальний предмет:вчитель математики та інформатики
  • Навчальний заклад:КЗО "Сурсько-Михайлівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської райдержадміністрації
  • Місто, область: Дніпропетровська область, Солонянський район, село Сурсько-Михайлівка

Відомості про тренінг


Корисні посилання

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м. Дніпропетровськ, ДОІППО, 16 лютого - 28 лютого 2015