Навчальний проект Пихторєвої Ю.В. з зарубіжної літератури по темі "Козацька доба"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Знайомство з творчістю М.В. Гоголя. Повість «Тарас Бульба»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

зарубіжна література, історія, інформатика

Вік учнів, клас

7 клас, вік 12 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні 7 класу досліджуватимуть життєвий і творчий шлях М.В. Гоголя та історичну основу повісті «Тарас Бульба»; дізнаються, який вплив мала української культури та фольклор на творчість письменника; познайомляться з героїчними сторінками життя запорожців та висвітленням теми запорозького козацтва у мистецтві.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують контрольний список з самоспрямування у навчанні, планування проекту, щоб скоригувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. На початку проекту учням пропонується заповнити таблицю ЗХД та дошку запитань з, з метою виявлення рівня знань учнів. Таблиця ЗХД доповнюється впродовж всього проекту. Протягом проекту учні проводять самооцінку за формою оцінювання виконання групових завдань та здатність до критичного мислення відповідно критеріїв оформлюваних вчителем. Наприкінці роботи над проектом учні демонструють свої роботи, оцінюють свою діяльність за формою оцінювання учнівського блогу або мультимедійної презентації. Таблиця ЗХД

Дошка запитань

Форма оцінювання мультимедійної презентації

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

За тиждень до початку роботи над проектом вчитель готує публікацію для учнів про метод проектів та навички 21 століття. На початку проекту учні ознайомлюються з учительською презентацією, яка повинна зацікавити учнів. В ході реалізації проекту учні: обирають і обговорюють тему проекту; формулюють змістові, тематичні, ключове питання з допомогою вчителя; вивчають літературу, Інтернет – ресурси, необхідні для створення даного проекту; ознайомлюються з програмами створення презентацій, публікацій, блогу; створюють презентацію, публікацію або блог; складають план захисту проекту.

Учительська презентація

Учнівська презентація

Буклет


Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Пихторєва Юлія

Фах, навчальний предмет

вчитель російської мови та зарубіжної літератури

Навчальний заклад

КЗШ І-ІІІ ступенів №100

Місто\село, район, область

Кривий Ріг, Інгулецький район, Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

06-18 листопада 2017

Місце проведення тренінгу

КЗШ №100

Тренери

Косач Анастасія Олегівна