Навчальний проект Михайляк Тетяни Ігорівни за темою: "Якщо вдома я один"для 2 класу

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Безпека і небезпека. Безпечна поведінка вдома. Користування телевізором, комп’ютером та мобільним телефоном

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров’я

Вік учнів, клас

2 клас , 7-8 р.

Стислий опис проекту

Навчальний проект «Щоб не трапилось біди , якщо вдома я один» створений для учнів 2 класу. На уроках « Основи здоров’я» Вивчення розділу БЕЗПЕКА І НЕБЕЗПЕКА. Під час якого учні вивчають безпечну поведінку дітей вдома, моделюють ситуації, виготовляють презентації, Буклети, малюють малюнки

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початковому етапі проводиться первинне оцінювання знань і досвіду учнів за допомогою опитування і «мозкового штурму»., Форму ЗХД , та Т- таблицю учні заповнюють на протязі роботи над проектом. Учні поділяються на групи, відповідно до визначеною теми, збирають інформацію, систематизують. В цей самий час обговорюються критерії оцінювання їх роботи, визначаються вимоги до оформлення та захисту кінцевого продукту. В ході роботи над проектом, діти відповідають на контрольні питання,Заповнюють листи оцінки та взаємооцінки. Тестуються для перевірки отримання програмних знань. Вчитель оцінює вміння дітей обирати корисні веб-ресурси. Для кожної групи створюється блог-рефлексії. Під час консультацій надаються списки питань,які спрямують роботу групи За допомогою форми оцінювання , та контрольних списків оцінювання підводиться підсумок , аналізується кінцевий продукт групи. В кінцевому етапі проводиться учнівська конференція, на якій учні презентують свій продукт, проводять захист, проводиться самооцінка, взаємооцінка членів групи. Оцінка отриманих порт фоліо-проектів та кінцевого продукту проектної діяльності.

Форми оцінювання роботи учня

Діяльність учнів та вчителя

ПОЧАТКОВИЙ ЕТАП- 1 урок вивченої теми. проводиться первинне оцінювання знань учнів,виявлення рівня обізнаності за допомогою вхідного тестування та мозкового штурму. Під час вступної презентації учні дізнаються про тему проекту, її задачі і цілі, ставляться задачі та вказуються шляхи її реалізації. Учитель знайомить учнів з презентаціями, звертає увагу на такі понятті як АВТОРСЬКЕ ПРАВО , ПЛАГІАТ. Учні об’єднуються в групи, визначаються тему та задачі кожної групи. Кожна група складає план робити дослідження . Учитель інструктує учнів,що мають проблеми у навчанні. Обговорюються критерії оцінювання проектної діяльності дітей. П етап- РОБОТА НАД ПРОЕКТОМ . Протягом 1-2 тижнів учні здійснюють пошук інформації в Інтернеті, добирають малюнки, картинки відеоматеріал за обраною темою. Спілкуючись з однокласниками, батьками, дорослими, учителями обговорюють дібрану інформацію,вибирають найкращі ідеї. Учням пропонується заповнити спільний ГУГЛ-документ, в який вноситься всі інтернет адреси на яких буза взята інформація, оцінюють сайту коментують їх. Вчитель оцінює вміння дітей відбирати потрібну інформацію,користуватися веб-ресурсами. Для кожної групи створюється блог для рефлексії. За допомогою контрольних списків, та форм оцінюється робота групи. Для спрямування самостійності учнів надаються консультації. Ш етап - ЗАВЕРШАЛЬНИЙ 5-Й УРОК. По завершенню роботи учні презентують результати своєї діяльності перед класом. Проводиться оцінювання , самооцінювання та взаємооцінювання роботи ,Рефлексія. учні з’ясовують чи досягли мети проекту, чи актуальний проект в житті кожної дитини.

Буклет

Завдання для перевірки рівня знань

Учительська презентація

Список використаних джерел

Форма оцінювання веб

Учнівська презентація

Учнівський блог

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Михайляк Тетяна Ігорівна

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

Криворізька гімназія №127

Місто\село, район, область

Кривий Ріг

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 09 грудня по 21 грудня 2013 року

Місце проведення тренінгу

Кривоірзька гімназія №127

Тренер

Шпітко Вікторія Володимирівна