Навчальний проект "Комп'ютер: за і проти"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Бесмертна Людмила Григорівна

Безсмертна Людмила Григорівна

ІНФОРМАТИКА, 9 клас

Коротка анотація

Робота над проектом проводиться для того, щоб довести дітям важливу роль використання комп'ютерних технологій не тільки з розважальною метою, а й в навчанні та інших галузях людської діяльності. Під час роботи над проектом учні зберуть необхідну інформацію, щоб відповісти на ключові питання проекту, проведуть опитування серед своїх однолітків, щоб поглибити та розширити свій кругозір та практичні навички, навчаться аналізувати і синтезувати, розвивати творчі здібності, уяву. Учні будуть працювати в групах і під керівництвом вчителя створять презентацію, публікацію та веб-сайт.

Запитання, що дають напрямок проектній діяльності

Ключове запитання

Чи змінюють світ новітні технології?

Тематичні запитання

1. Чи можна уявити сьогодення без комп’ютерних технологій? 2. Як відчуваємо ми вплив комп’ютера? 3. Чи можу я стати генієм за допомогою комп’ютера?

Змістовні запитання

1. Де застосовується комп'ютер? 2. Як комп'ютер впливає на фізичне здоров'я людини? 3. Як комп'ютер впливає на психічне здоров'я людини? 4. Як комп'ютер допомагає розвивати логічне мислення?

План проведення проекту

Організувати учнів в групи и кожна група буде доліджувати свій напрямок. Як можна уявити сьогодення без компютерних технологій? Як и відчуваємо вплив компютера? чи можу я за допомогою компютера стати генієм? Учні проводять опитування серед своїх однолітків: Скільки часу ви проводите біля компютера? На що ви витрачаєте цей час? Висловити свої аргументи за компютер. В чому полягає шкода від компютера? Опрацювати цю інформацію і відтворити в таблицях та діаграмах. Матеріали досліджень відобразити в презентації, публікації, вікі-сторінці. Провести оцінювання своїх робіт та робіт своїх одноклаників.

Візитна картка проекту

Публікація учителя

Презентація учителя щодо виявлення представлень та інтересів учнів

Презентація вчителя [1]

Приклад продукту проектної діятельності учнів

Презентація [2]

Сторінка 1 Підпис під зображенням Публікація

Матеріали з оцінювання

Оцінювання презентації [3]

Оцінювання публікації [4]

Оцінювання вікі-сторінки [5]

Матеріали супроводу проектної діяльності

Корисні ресурси http://www.edsoft.ru http://www.enews.uz/uploads http://www.job.uaportal.com http://www.rus-edu.bg http://ternopilmarket.net http://h.ua/story/125549/http://h.ua/story/125549/ http://informatic.org.ua/forum

Проекти з аналогічною тематикою

Інші документи