Навчальний проект "«We eat to live, but we do not live to eat»"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва навчальної теми

«Їжа».

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова.

Навчальні предмети, яких стосується вивчення цієї теми:

Основи здоров’я Інформатика

Вік учнів, клас

7 клас 12-13 років

Стислий опис проекту

Даний проект розглядає найважливіший аспект людського життя – взаємозв’язок харчування і здоров’я. Харчування э однією з найважливіших умов існування людини, однією з основних проблем людської культури. Кількість, якість, асортимент споживаних продуктів, регулярність прийому їжі впливають на людське життя в усіх його проявах. Їжа – основне джерело енергії, за рахунок якого працює біологічний організм. Правильна організація харчування – найголовніша умова здорового образу життя. Реалізація проекту у рамках вивчення шкільної теми “Food” дозволяє не лише покращити знання з англійської мови, але й запроваджувати міжпредметні зв`язки. В результаті роботи над даним проектом учні визначають значення правильного харчування для здоров'я людини, аналізують правильність вибору життєвих принципів для подальшої життєдіяльності. Вчаться працювати у творчих групах, обробляти інформацію, складати аналітичні висновки. Проект розрахований на учнів 7-х класів, які утворюють 3 групи: «Кухарі», «Дієтологи» та «Журналісти». З завданнями для груп можна познайомитись у презентації вчителя. За допомогою проекту учні повторять лексику по темі «Харчування» , ознайомляться з національною кухнею українців, британців та американців, дізнаються, які продукти харчування є корисними, а які ні, навчаться складати меню здорового способу життя. Під час проекту вони вчаться монологічному та діалогічному мовленню з теми, активізують знання граматики (модальні дієслова, часові форми дієслів, питальні речення). Власні роботи учні оформляють у вигляді блогу та захищають проект усно.

План вивчення теми

плани

Оцінювання

Оцінювання роботи учнів відбувається протягом всієї роботи над проектом, використовуються on-line консультації та коментарі під час заповнення блогу проекту. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають по темі, відбувається при заповненні ними Опитувальника та таблиці З-Х-Д. Під час роботи над проектом учні використовують Форму оцінювання самоспрямування у навчанні. При створенні учнями продуктів результату роботи над проектом: презентації, публікації, блогу, вони мають використовувати Форму оцінювання блогу, Форму оцінювання презентації та Форму оцінювання публікації, які допомагають їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання записів та коментарів учнів на блозі проекту дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. До закінчення створення роботи над проектом потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати групам зворотній зв’язок щодо покращення кінцевого продукту представлення роботи. Через роботу блога учні ознайомлюються з думками та пропозиціями інших та отримують допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації, публікації та блогу. Використовують Форму оцінювання проекту з балами для підсумкового оцінювання та лист-контроль «Оцінювання навичок спільної діяльності» роботи в групі та вклад, який зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його вклад був цінним.

інструменти

Діяльність учнів та вчителя

1. Переконатися, що учні попередньо мають відповідні навички роботи з MS Word, MS PowerPoint, MS Publisher, пошуковими серверами, інформацією в Інтернеті (збереження, пошук, перегляд) та забезпечити можливості навчання тих, хто таких навичок не має. 2. Ознайомлення учнів з презентацією учителя, попереднє обговорення проектів, завдання для підготовки до проведення вхідного оцінювання. 3. Проведення вхідного оцінювання, об’єднання учнів в групи та розподіл підтем проекту( Кухарі - створюють здорове меню для українця, англійця та американця. Дієтологи - створюють рекомендації по здоровому харчуванню. Журналісти - пишуть статтю до місцевої газети про цікаві факти, пов'язані з кулінарією. Мандрівники - записують свої враження від місцевої кухні, що їм найбільше і найменше сподобалося). 4. Ознайомлення учнів з критеріями оцінювання проектів та вимогами до оформлення та змісту проектів. 5. Бесіда з учнями про правила безпечного та ефективного використання Інтернету та спрямування їхньої діяльності на розвиток навичок ХХІ століття. 6. Контроль за перебігом роботи над проектом, акцентування уваги на нових знаннях та навичках та можливостях їхнього використання для проектної роботи. 7. Здійснення проміжного оцінювання та консультація учнів щодо підготовки усного захисту проекту. 8. Спілкування на англомовних форумах з носіями англійської мови.

діяльність вчителя

діяльність учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Лиса Карина Сергіївна

Фах, навчальний предмет

Учитель англійської мови

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

Місто\село, район, область

м. Кривий Ріг

Контактні дані

lisakarina0577@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12.06.-24.06.2017р.

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

Тренери

Шапоріна Ольга Олександрівна