Навчальний проект: "It is raining cats and dogs"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

It is raining cats and dogs

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, Географія

Вік учнів, клас

14-15 років, 9 клас

Стислий опис проекту

Навчальний проект «Is is raining cats and dogs» створений для учнів 9 класів. Тема: «Geography and Climate of Great Britain». Він складається з інформації стосовно географії Великої Британії та її клімату. Ця інформація дасть можливість учням дізнатися більше про країну, мови котрої вони вивчають та покращити знання англійської мови. В ході проекту учні навчаються вести та сприймати діалог іноземної мови, отримають найбільш повну інформацію щодо географії Великобританії. Дослідження полягає у визначенні географії кожної адміністративно-політичної частини Великої Британії та особливостей клімату кожної з історичних країн та передбаченні погоди у різних частинах Великобританії з використанням нової лексики. Кінцевим результатом проекту буде учнівська презентація «Вивчаємо Великобританію».

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання буде відбуватися впродовж всього часу проведення навчальної теми за методом проектів, щоб допомогти учням розвити навички 21 століття та навички мислення вищих рівнів. На початку проекту проводиться формуюче (вхідне) письмове опитування. Це опитування дасть змогу визначити навчальні потреби учнів. На дошці написана тема «The Geography and Climate of Great Britain». Учні отримають аркуш паперу, на котрому вони мають зазначити, що їм відомо з заданої теми. Таке опитування допоможе вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів, щодо цієї теми,та розподілити учнів у групи для різних досліджень.Відслідковування прогресу в навчанні учнів відбувається також впродовж роботи над проектом. Оцінювання здійснюється за допомогою методу неформальних спостережень і занотовування цікавих випадків, до якого дібрано такий інструмент як записи, що збираються в особистій теці(або електронна таблиця) з заголовком теми, що вивчається таблицею ЗХД. Впродовж роботи над проектом оцінюється спонукання учнів до самоспрямування у навчанні та співробітництва. Методом такого оцінювання було обрано метод спостереження груп, а інструмент: контрольні списки. Перевірка розуміння учнями особливостей власного мислення та спонукання їх до самопізнання оцінюється наприкінці роботи над проектом за допомогою методу неформального опитування, інструментом якого є запитання. Наприкінці роботи над проектом проводиться Визначення рівня здобутих учнями знань та отриманих навичок за допомогою методу мережевого опитування з інструментом –опитувальник. Оцінювання відомостей з веб-сайтів, які використовують учні в проекті здійснюються згідно контрольного списку для оцінки веб-сайтів.

Діяльність учнів та вчителя

Вчитель англійської мови на уроці повідомляє учнів 9 класу про старт проекту, роздаючи кожному буклет, щоб пояснити зміст проекту та залучити їх до участі в ньому. Перед учнями ставиться завдання провести наукове дослідження з метою відповіді на ключове питання: What’s the forecast for tomorrow?Наступним етапом буде об'єднання у групи: географи і метеорологи. Географи окремо досліджують географію адміністративно-політичних частин (історичних країн) Великої Британії, а саме Англії, Уєльсу, Шотландії, Північної Ірландії. З кожної історичної країни учні повинні провести дослідження та з’ясовувати географічне положення, площу, розташовані на її територіх гори, найвищу точку, якими водами омиваються і.т.д. В свою чергу метеорологи детально досліджують кліматичні особливості кожної адмінеістративно-політичної частини, знаходять дані про погодній стан на весну та повідомляють прогноз погоди.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кравцова Ольга

Фах, навчальний предмет

вчитель іноземної мови

Навчальний заклад

ПНПУ ім.К.Д. Ушинського

Місто\село, район, область

м. Одеса

Контактні дані

olga.kr1293@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel"Навчання для майбутнього", Інститут мов світу 4 курс (2 семестр, 2015 року)

Дати проведення тренінгу

02.03.15. – 16.05.15.

Місце проведення тренінгу

вул. Старопортофранківська, 34

Тренери

Боднар Лілія Василівна