Навчальний проект: "Помилки молодості"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Помилки молодостi

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Бiологiя, соцiальна педагогiка

Вік учнів, клас

11 клас, 16-17 рокiв

Стислий опис проекту

Навчальний проект «Помилки молодості» розроблено для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Актуальність проблеми статевого виховання виникає через великий відсоток абортів в Україні, та занедбаність питанням статево-гігієнічного виховання. Також актуальність має в собі підготовку молоді до створення майбутньої сім'ї та народженню здорової дитини.

docs.google.com/presentation/d/18oP1Hnmr-mDUEoF5TwXt9zRrP8hVOuWkH_t_hFet0uU/edit

План вивчення теми

drive.google.com/open?id=10xH4HJbC9pCroiQN8zzJUCU3Yma-sfwJ

Оцінювання

Оцінювання відбувається впродовж проведення всього проекту, щоб допомогти учням розвивати навички мислення високого рівня та навички 21 століття. На початку проекту проводиться попереднє оцінювання, яке носить назву формуюче. Воно полягає у визначенні навчальних потреб учнів. Методом такого оцінювання було обрано метод "Каруселі"

drive.google.com/open?id=1t3m2S88DVqgeUIoyv38zxZv9tC9-sxkC

На початку роботи над проектом оцінюється спонукання учнів до самоспрямування у навчанні та співробітництва. Методом такого оцінювання було обрано метод самооцінювання і рефлексії, а інструмент - щоденник. Відслідковування прогресу в навчанні учнів відбувається впродовж роботи над проектом. Оцінювання здійснюється за допомогою звітів про виконання проекту, до якого дібрано інструмент - форма. Перевірка розуміння учнями особливостей власного мислення та спонукання їх до самопізнання відбувається також впродовж роботи над проектом за допомогою вікторини з рекомендованими питаннями. Наприкінці роботи над проектом проводиться визначення рівня здобутих учнями знань та отриманих навичок за допомогою методу мережевого опитування з інструментом - опитувальник.

docs.google.com/forms/d/1ebvJljLdW5uqoxt5cNHOZWTCNW9hXwuypKapm0SUYkg/edit

Діяльність учнів та вчителя

На початковому етапі соціальний педагог знайомить учнів зі стартом нового проекту про методи, за допомогою яких можна позбутися почуття самотності. На першому тижні учні знайомляться з методом проектів та вирішують мету власного дослідження. Як приклад, соціальним педагогом підготовлено спецвипуск, де учні ознайомлюються з головними ідеями методу проектів. Таке видання підготовлено у вигляді буклету.

drive.google.com/open?id=1aSd8eMBLXBRreVl6ehDUxTZqNlBLs3Dv

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Проворова Надія

Фах, навчальний предмет

соціальний педагог

Навчальний заклад

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського

Місто\село, район, область

Одеса

Контактні дані

ndz.prov@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05.03.18. - 22.05.18.

Місце проведення тренінгу

м. Одеса вул. Старопортофранківська 34

Тренери

Боднар Лілія Василівна