Навчальний проект: "Квіткова галявина"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Квіткова галявина

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Образотворче мистецтво, Природознавство

Вік учнів, клас

1 клас ,6-7 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект "Квіткова галявина" розроблено для учнів 1 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Мета проекту  : познайомити учнів з різнобарв'ям навколишнього світу , виявити їх творчий інтерес розвивати творчі здібності дітей,збагачувати читацький досвід учнів; розвивати мовлення, образне мислення, творчу уяву, фантазію ; виховувати любов до навколишнього світу і інтерес до предмету .Дослідження буде носити навчально- експерементальний характер, метою якого є виявити літні та весняні квіти, в яких є основні кольори. Результатом учнівської роботи стане презентація Квіткова галявина

План вивчення теми

План

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання, мислення учнів. Воно носить назву формуючого. На початку проекту відбувається попереднє оцінювання навчальних потреб учнів. Для цього використовується такий метод – Мозкова атака (Методом АБВ), до якого дібрано інструмент - Мозкова атака Перевірка рівня здобутих учнями знань та отриманих навичок проводиться наприкінці роботи над проектом, методом – Он-лайн тестування, інструментом якого є опитувальник Оцінювання відомостей , які використовують учні в проекті здійснюється згідно форми для оцінки веб-сайтів.

Діяльність учнів та вчителя

На початковому етапі вчитель знайомить учнів 1 класу з тим, що протягом уроків з "Образотворчого мистецтва" вони будуть приймати участь у проекті про квіти та їх вигляд. Додаткову інформацію повідомляє за допомогою буклету "Квіткова галявина" та знайомить учнів з ключовим, тематичними та змістовими запитаннями. Метою цього проекту є ознайомлення учнів з різнобарв'ям навколишнього світу , виявити їх творчий інтерес розвивати творчі здібності дітей. Вчитель повідомляє про строки роботи. Після цього учні діляться враженнями та налаштовуються на плідну роботу. Також на початковому етапі вчитель знайомить учнів з авторськими правами, після чого вони складають список посилань на відповідні ресурси. З метою реалізації навчальних цілей учні будуть поділені на 2 групи: група «Науковці», група «Дослідники». Група "Науковці" досліджує весняні квіти. Наприкінці проекту учні аналізують результати своїх досліджень, відповідно до критеріїв оцінювання, а потім роблять висновок щодо своєї творчої роботи. Для пошуку інформації учні використовуватимуть не тільки бібліотечні ресурси, а й інтернет.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Мягченко Лідія

Фах, навчальний предмет

вчитель початкових класів

Навчальний заклад

ПНПУ імені К.Д. Ушинського

Місто\село, район, область

м.Іллічівськ

Контактні дані

apis02081994@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel "Навчання для майбутнього", Початкове навчання, 4 курс (2 семестр, 2015 року)

Дати проведення тренінгу

01.02.16.- 06.05.16.

Місце проведення тренінгу

вул. Старопортофранківська, 71

Тренери

Боднар Лілія Василівна