Мій портфоліо по темі "Чи можна виміряти повітря?"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Чи можна виміряти повітря?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

математика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Об'єм прямокутного паралелепіпеда

Вік учнів, клас

5 клас

Стислий опис проекту

До навчального проекту Об’єму входять такі теми: 1. Обчислення об’єму куба. 2. Обчислення об’єму прямокутного паралелепіпеда. В даному проекті використовується такі поняття як об’єм куба, прямокутного паралелепіпеда, одиниці об’єму , ребро, грань, вершина, висота, площа основи, повітря.

Щоб дати відповідь на ключове питання необхідно розглянути формули обчислення об’єму прямокутного паралелепіпеда та куба

Для отримання відповіді натематичне питання необхідно провести експеримент по визначенню кількості повітря, яке припадає на учня 5 класу в різних класних кімнатах За даними експерименту скласти таблицю і побудувати діаграму. Зробити відповідний висновок.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Ознайомити учнів з формулами об’єму прямокутного паралелепіпеда, куба, переходити від одних одиниць об’єму до інших, практично застосувати набуті знання

Опис оцінювання

Діяльність учнів

На початку проекту учні ознайомлюються з презентацією вчителя. Учням пропонуються ключове та тематичні запитання. Обговорюється план проекту, вносяться корективи. Потім учні об'єднуються в малі групи за інтересами, обговорюють тему групового проекту «Обєми», опрацьовують інформацію в шкільній бібліотеці, займаються пошуком матеріалу в підручниках та Інтернет. Проведення експериментального дослідження, опитування серед учнів школи. На основі проведеного дослідження учні аналізують дані, будують діаграми, роблять необхідні висновки. Готують презентацію про результати дослідження. Учні демонструють результати у вигляді підсумкової презентації. Шляхом використання форми із ЗХД проводиться повторна оцінка рівня знань учнів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Малаховська Світлана Валентинівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики

Навчальний заклад

Брацлавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Місто\село, район, область

смт Брацлав Немирівського району, Вінницької області

Контактні дані

098-28-13-127

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

з 30.07.12 по 05.08.12

Місце проведення тренінгу

Брацлавська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Тренери

Медюк Іван Михайлович, Благодарська Оксана Петрівна