Мій портфоліо "Світ в якому я живу"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Світ в якому я живу.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний- хімія, другорядні- математика, інформатика, основи здоров'я

Навчальні цілі

На початковому етапі роботи над проектом познайомити учнів з ідеєю проекту, метою та проблемами, які він допомагає вирішувати, та методами оцінювання роботи учнів. Розвивати логічне мислення. Спонукати дітей до свідомої зацікавленості вивчення предмету. Розвити у дітей навички правильного та обдуманого використання комп’ютерних технологій. За допомогою створення інтерактивних елементів на веб-сторінках спонукати учнів замислитися та проаналізувати власне бачення та відношення до запропонованої теми. Використовуючи створені дидактичні матеріал, учні повинні навчитись аналізувати одержану інформацію, виявляти головне та другорядне, робити висновки. Ознайомити з роботою в програмах Microsoft Word, PowerPoint, Excel, Publisher, поглибити їхні знання та навички при роботі з цими програмами.

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Змістом проекту є вивчення матеріалів з яких найчастіше створюються засоби шкільного навчання . Учні виконуватимуть дослідження, які допоможуть з’ясувати вміст домішок у різних матеріалах та шкідливих домішок . Під час роботи над проектом учні розглянули різні методи та способи виробництва, навчились розшифровувати складники різних матеріалів. Учні мають поглибити свої знання з теми «Початкові хімічні поняття». В результаті проекту учні складуть діаграму відношення вмісту шкідливих речовин у різних видах ручок. Учні набудуть навиків організації колективної роботи, складання мультимедійних програм та роботи з комп’ютером.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Розвивати логічне мислення. Спонукати дітей до свідомої зацікавленості вивчення предмету. Розвити у дітей навички правильного та обдуманого використання комп’ютерних технологій. За допомогою створення інтерактивних елементів на веб-сторінках спонукати учнів замислитися та проаналізувати власне бачення та відношення до запропонованої теми. Використовуючи створені дидактичні матеріал, учні повинні навчитись аналізувати одержану інформацію, виявляти головне та другорядне, робити висновки.

Опис оцінювання

Оцінювання презентацій, публікацій і веб-сайтів буде проводитися за допомогою розроблених критеріїв оцінювання. Учні отримають оцінку з тестів. Оцінювання індивідуальних завдань буде проводитись за принципом: • Зміст матеріалу; • Естетика проекту; • Оптимальність проекту.

Діяльність учнів та вчителя

На початку роботи учні переглядають методичні матеріали, які підготував вчитель; ознайомлюються з формами оцінювання; добирають інформацію. Пошук матеріалу в різних джерелах: традиційних – друкованих виданнях, ресурсах мережі Інтернет. Працюючи над дидактичними матеріалами, учні заповнюють таблицю використання джерел інформації при підготовці публікації , аналізують одержану інформацію. Аналіз знайденої інформації; формування власних ідей та бачень, висловлення думок щодо заданої теми. Створення малюнків та образів; висування власних гіпотез. Обговорення в групах проблеми бачення світу. Планування та розробка презентації для виявлення головних етапів роботи. Формування світоглядної теорії. Презентування своїх досягнень в аудиторії (класі) перед своїми однокласниками та батьками; Друкування власної презентації; пакування та розпаковування створеної презентації. Створюють власні публікації для чого вони добирають матеріали, аналізують одержану інформацію, вчаться робити висновки.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ірина Броневицька

Фах, навчальний предмет

Вчитель хімії та біології, хімія

Навчальний заклад

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с.Мухівці,Немирівського району, Віницької області

Контактні дані

Bronevytska2012@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

06.08-13.08

Місце проведення тренінгу

Муховецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тренери

Медюк Іван Михайлович, Благодарська Оксана Петрівна