Мій портфоліо "Еволюція грошей"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет-економіка, другорядні навчальні предмети -математика,інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Сутність грошей. Види грошей. Грошова маса та її показники

Вік учнів, клас

16-17 років, 11 клас

Стислий опис проекту

Основним змістом проекту є дослідження користування пластикових карток людей різних вікових категорій. Учні досліджуватимуть культуру спілкування та економічну обізнаність людей, які проживають на території села Муховець. Учні виконуватимуть дослідження, які з’ясують, яка вікова категорія людей користується пластиковими картками, що люди знають про засоби захисту електронних грошей . Що потрібно робити при заблокуванні пластикових карток. Який вік старіння карток. В результаті проекту учні складуть діаграму у процентному відношенні наскільки населення володіє інформацією щодо експлуатації карток. Учні набудуть навиків організації колективної роботи.

Повний План вивчення теми

Навчальний план

Навчальні цілі

На початковому етапі роботи над проектом познайомити учнів з ідеєю проекту, метою та проблемами, які він допомагає вирішувати, та методами оцінювання роботи учнів. Розвивати логічне мислення. Спонукати дітей до свідомої зацікавленості вивчення предмету. Розвити у дітей навички правильного та обдуманого використання комп’ютерних технологій. Спонукати учнів замислитися та проаналізувати власне бачення та відношення до запропонованої теми. Використовуючи створені дидактичні матеріал, учні повинні навчитись аналізувати одержану інформацію, виявляти головне та другорядне, робити висновки.

Опис оцінювання

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

На початку проекту учні ознайомлюються з презентацією вчителя. Учням пропонуються ключове та тематичні запитання. Обговорюється план проекту, вносяться корективи. Потім учні об'єднуються в малі групи за інтересами, обговорюють тему групового проекту «Еволюція грошей», опрацьовують інформацію в шкільній бібліотеці, займаються пошуком матеріалу в підручниках та Інтернет. Проведення соціологічного дослідження, опитування серед учнів школи. На основі проведеного дослідження учні аналізують дані, будують діаграми, роблять необхідні висновки. Готують презентацію про результати дослідження. Учні демонструють результати у вигляді підсумкової презентації. Шляхом використання форми із ЗХД проводиться повторна оцінка рівня знань учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Олена Ляшенко

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики та економіки

Навчальний заклад

Муховецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Місто\село, район, область

С.Мухівці, Немирівський район, Вінницька область

Контактні дані

alenaljashenko@rambler.ru

+380962907907

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

30.07-05.08.2012

Місце проведення тренінгу

Немирівський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. М.Д.Леонтовича -гімназія"

Тренери

Медюк Іван Михайлович

Благодарська Оксана Петрівна