Мій портфоліо

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Очищення води

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет - фізика. Другорядні навчальні предмети - хімія, біологія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Молекулярна фізика і термодинаміка

Вік учнів, клас

16-17 років, 10-11 класи

Стислий опис проекту

Проект має на меті розглянути воду з фізичної, біологічної та хімічної точки зору. Охоплює предмети «Фізика», «Хімія» та «Біологія». Під час роботи учні роблять презентацію. Проект розрахований на учнів 10-11 класів. Метою проекту є організація, навчання та виховання учнів на уроках «Фізики». В роботі над даним проектом учні дослідять воду з фізичної, біологічної та хімічної точки зору, з’ясують її різновиди та дізнаються, який вплив створює вода на людину, проведуть соціальні опитування, бесіди. Отриману інформацію учні подадуть у презентації.

Повний План вивчення теми

План впровадження проекту

План проекту

Навчальні цілі

Проект допоможе учням розвивати вміння знаходити інформацію, аналізувати, інтерпретувати та оцінювати її з проблем навколишнього життя. Учні вчаться використовувати отримані знання на практиці. При підготовці і створенні презентації учні формують та вдосконалюють навички мислення високого рівня: аналізувати, компонувати, робити висновки, критикувати, ілюструвати, висовувати гіпотезу, організовувати, планувати, створювати схеми та представляти результати в вигляді діаграм. Працюючи в групах, учасники проекту вчаться аналізувати готові роботи та створювати нову публікацію. Вчаться стисло подавати інформацію для публікацій. Розвивають вміння виділяти головне та робити висновки. Учні отримують початкові вміння працювати в середовищі Microsoft Publisher.

Опис оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення високого рівня. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки, щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують форму оцінювання презентації, форму оцінювання дослідження, форму оцінювання буклету в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запросіть учнів використовувати форму оцінювання проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій завершених проектів. Під час виконання проекту,учні проводять опитування для оцінки ефективності фільтрів та результати представляють у вигляді діаграми.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

На початку проекту учні ознайомлюються з презентацією вчителя. Учням пропонуються ключове та тематичні запитання. Обговорюється план проекту, вносяться корективи. Потім учні об'єднуються в малі групи за інтересами, обговорюють тему групового проекту «Очищення води», опрацьовують інформацію в шкільній бібліотеці, займаються пошуком матеріалу в підручниках та Інтернет. Проведення експериментального дослідження, опитування серед учнів школи. На основі проведеного дослідження учні аналізують дані, будують діаграми, роблять необхідні висновки. Готують презентацію про результати дослідження. Учні демонструють результати у вигляді підсумкової презентації. Шляхом використання форми із ЗХД проводиться повторна оцінка рівня знань учнів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Водоп'янов Василь

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізики та інформатики

Навчальний заклад

Дубовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Дубовець, Немирівський р-н., Вінницька обл.

Контактні дані

тел. +380971532620 Вінницька обл., Немирівський р-н., с. Дубовець, вул. Шевченка, 21, 22820

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

30.07 - 05.08.2012

Місце проведення тренінгу

Немирівський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 ім. М.Д.Леонтовича -гімназія"

Тренери

Благодарська Оксана Петрівна

Медюк Іван Михайлович