Користувач:Oksana86
Зміст
Назва проекту
Материки
Навчальна тема
Південна Америка
Вік учнів, клас
12 - 13 років, 7 клас
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
Пригадати план характеристики материка. Актуалізувати поняття «фізико-географічного положення» та згадати порядок його характеристики. Порівняти фізико-географічне положення Південної Америки та Африки. З’ясувати вплив ФГП на природу Південної Америки. Відпрацювати вміння визначати географічні координати з метою їх визначення для крайніх точок материка. Вивчити географічну номенклатуру берегової лінії Південної Америки. Порівняти ступінь порізаності берегової лінії двох материків. Надати короткі відомості про дослідження та освоєння континенту європейцями. Сприяти формуванню світоглядних ідей про взаємозв’язки та єдність компонентів природи. Навчати учнів логічно мислити, обґрунтовувати свої погляди, робити висновки та порівняння. Розвивати у школярів вміння застосовувати знання про загальні географічні закономірності природи Землі для характеристики особливостей їх регіонального прояву. Розвивати інтерес до предмету, вносячи в зміст уроки елементи цікавої географії: ігри, топонімічні та історичні дані.
Опис оцінювання
Для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення використовуємо таблицю ЗХД та форми. Інструментарій оцінювання може включати різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, опитувальники, форми оцінювання, тести та контрольні роботи. Будемо оцінювати, письмові роботи, презентації, виступи учнів. Взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем, батьками
Діяльність учнів та вчителя
Вчитель проводить поділ на групи « Теоретики « та « Практики « та готує матеріал для жеребкування.. 1.У малих групах учні шляхом жеребкування проводять розподіл ролейформа для створення групп 2. Після розподілу ролей, шляхом жеребкування вибирають дослідницькі завдання: Як створити інформаційний бюлетень;форма оцінюваннення інформаційного бюлетня. Вчитель знайомить учнів з методом проекту. Вчитель за допогою таблиці ЗХД визначає рівень попередніх знань, вмінь та навичок. За допомогою вступної презентації вчитель з’ясовує навчальні потреби учнів. Учні використовують Інтернет-ресурси. Вчитель показує презентацию про авторське право. Вчитель намагається забезпечити відповідальне та відповідне використання Інтернет ресурсів. Учні у свої дослідженнях спираються на законодавство про авторське право. Вчитель розповідає про закони правомірного використання інформації описує як учителі та учні можуть скористатися під час навчання матеріалами, захищеними авторським правом. Знайомить із правилами створення списку використаних джерел для учнів різних вікових категорій. Вчитель вчить учнів критично оцінювати веб-ресурси. Форма для оцінювання. Вчитель та учнів використовують блог вчителя для обговорення питань які виникають при вивчені теми. Опитувальник створений нами дозволяє використовувати тестову форму роботи для встановлення рівня навчальних досягнень учнів у процесі навчання та виявляти прогалини в знаннях і отриману інформацію використовувати для корекції знань. Вчитель формує систему оцінювання. Залучає учнів до використання самооцінювання та взаємо оцінювання з використання контрольних списків та форм оцінювання.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Дарієнко Оксана Бориславівна
Фах, навчальний предмет
Вчитель географії
Навчальний заклад
Одеська ЗОШ №26 I - III ступенів
Місто\село, район, область
Одеса, Приморський район
Контактні дані
od07101986@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
24.09 - 10.10 2012
Місце проведення тренінгу
Одеська ЗОШ №26 I - III ступенів
Тренери
Крижевська Анжела Миколаївна, Бишко Олена Миколаївна