Користувач:Natalya viktorivna

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

Де і як ми можемо бачити в нашому житті тиск світла на предмети

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет, для вивчення даної навчальної теми - фізика. Ця тема також стосується біології, хімії.

Навчальна тема

Учні:

 знають гіпотезу М.Планка, квантові властивості світла, закони зовнішнього фотоефекту, принцип дії квантових генераторів;

 розуміють сутність світла як електромагнітної хвилі, фотоефект, ефект Комптона, корпускулярно-хвильового дуалізм;

 здатні пояснити тиск світла, фотохімічні реакції і люмінесценцію, призначення мікроскопа і телескопа; здатні розв’язувати фізичні задачі, застосовуючи рівняння фотоефекту, формулу енергії та імпульсу кванта світла..

Вік учнів, клас

11 клас, 17-18 років

Стислий опис проекту

На початку проекту я проводжу опитування та обговорення основних питань за допомогою опитувальника та бесіди, впродовж роботи над проектом ми проводимо самостійну роботу та розв`язуємо задачі, наприкінці роботи проводимо демонстрацію робіт учнів та опитування.

Повний План вивчення теми

Повний план вивчення теми План впровадження теми

Навчальні цілі

В учнів будуть формуватися навички створення презентацій;

Учні зможуть визначати та складати стислий опис подій, основних ідей та допоміжних деталей у даному проекті;

В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей з данної теми.

Опис оцінювання

На початку проекту я проводжу опитування та обговорення основних питань за допомогою опитувальникаопитувальник та бесіди, впродовж роботи над проектом ми проводимо самостійну роботусамостійна робота та розв`язуємо задачі, наприкінці роботи проводимо демонстрацію робіт учнівпрезентація та опитуванняперевірка робіт.

Діяльність учнів і вчителя

На першому уроці учням буде продемонстрована презентація вчителяпрезентація, будуть роздані ролі для вивчення цієї теми: історики, художники, фізики, філологи, хіміки, біологи.тема Весь клас буде розділен на групи за допомогою жеребкування: історики-червоний колір, художники- зелений, фізики-синій, філологи-жовтий, хіміки-чорний, біологи-білий. Ролі групи учні обирають самостійно за бажанням( теоретики, дослідники, кореспонденти, редактори). На цьому ж уроці ми ставимо цілі нашої теми та проводимо опитування у вигляді опитувальник На другому уроці учні збирають інформацію, яка стосується іх теми: художники-про розвиток фотографії та її виникнення, історики-про розвиток квантової фізики, фізики - про властивості фотону, філологи-про життя та відкриття законів А.Єйнштейном, хіміки-про фотохімічні реакції, біологи - про фотосинтез. На третьому уроці учні опрацьовують знайдений матеріал та розробляють презентацію презентація на цьому ж уроці проводиться взаємооцінювання оцінювання На четвертому занятті розв`язують задачі. На п`ятому занятті перевіряють свої виконанні завдання, працюють над помилками. В процесі роботи проходить самооцінювання.оцінювання На шостому занятті презентують свої роботи, відбувається оцінювання вчителем та взаємооцінювання оцінювання .

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Чучіна Наталья Вікторівна

Фах, навчальний предмет

фізика

Навчальний заклад

зош №50

Місто\село, район, область

м. Маріуполь

Контактні дані

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ