Користувач:Linarujkova

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Бойко-Рижкова Ліна Валентинівна

КурилівськаСЗШ педагог-організатор

Квітка
,

В Україні експериментальна робота впровадження сучасних технологій тільки починається, але питання щодо формату впровадження досі ще є дискусійним. Уже з ранніх етапів свого життя людина постійно (з власного бажання чи ні) змушена сприймати інформацію – образи відображеного світу. Необхідність такого явища сумнівів не викликає, що й підтверджують численні експерименти. Якщо людину на довгий час помістити в спеціально обладнане темне приміщення (за її згодою, звичайно або можна й без…) то, зрозуміло, що вона не матиме можливості отримувати жодної інформації з навколишнього середовища. В результаті чого й починається спотворене сприйняття дійсності: просторової форми приміщення, часу, звуків, яких насправді немає. Тобто, як бачимо, мозок сам починає генерувати інформацію, якої йому не вистачало, у вигляді галюцінацій. Пізніше починається поступова деградація особистості. Звідси робимо висновок, що без отримання й опрацювання інформації людина існувати не може. Цей процес є невід”ємною складовою нашого життя.

панда
,
[[Файл:|thumb|200 px|left|]]

Моя автобіографія

Я Бойко-Рижкова Ліна Валентинівна, народилась в м.Дніпропетровську в 1985 році, моє дитинство було яскравим та безтурботним, з 1992-2003 навчалась в школі, відвідувала вокальний гурток, з 2003-2009р.р навчалась в ДДАУ за спеціальністю інженер технолог, з 2008-2011р БДПУ за спеціальністю історія та првознавство!

Місце праці- Курилівська загальосвітня школа 1-3 ступеня

Посада педагог-організатор

Мій внесок

Мої проекти

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
роза
,

Комп’ютер в житті сучасної дитини

Автор проекта

Бойко-Рижкова Ліна Валентинівна

Предмет, клас

8-9 класи

Цікава інформатика

== Коротка анотація до проекту == Узагальнюючий урок по темі «Комп'ютерні мережі. Internet» рольова гра «Суд над Інтернетом. Internet: глобальне добро або зло?»

Питання, котрі необхідно розглянути

===Головне питання===узагальнення і повторення знань по темі,повторити і узагальнити знання про комп'ютерні мережі і Internet, про правові аспекти роботи з інформацією;

===Проблема досліду===спонукати учнів поглянути на глобальну комп'ютерну мережу Internet з різних сторін.

===Питання які виникають ===Як, коли і навіщо він з'явився на світ? яка користь від INTERNET освіті? які позитивні, а які негативні якості INTERNET?

План проведення проекту

План уроку 1. Вступне слово судді. 2. Слово Прокурора. 3. Виступи свідків звинувачення. 4. Слово адвоката. 5. Виступи свідків захисту. 6. Виступ звинувачуваного. 5. Завершальне слово судді.

Візитна карточка проекту

[[[матеріал.doc ]]]

Публикація вчителя

Презентація вчителя для виявлення цікавості учнів

Матеріали підтримки проектної діяльності

посилання

[[1]]

Інші документи

Мої закладки

Корисні посилання

[[2]]мій блог[[3]]сайт вікі


Курс Веб 2.0 (Дніпропетровська область)